Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

abi ben insanlara acimiyorum acikcasi

hep sokak kedisi var burda bide ceylan var karsi tarafta ceylanlari biskuvi ile kedileride hergun sutlu ekmek ile besliyorum

ev bos iken kafalar iyi kizla iceri girdik kizi yataga attim sonra. bi dakka kedilerin mamasini verip gelicem dedigimde az kalsa elim bos cikiyodum geceden :(
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

abi ben insanlara acimiyorum acikcasi

hep sokak kedisi var burda bide ceylan var karsi tarafta ceylanlari biskuvi ile kedileride hergun sutlu ekmek ile besliyorum

ev bos iken kafalar iyi kizla iceri girdik kizi yataga attim sonra. bi dakka kedilerin mamasini verip gelicem dedigimde az kalsa elim bos cikiyodum geceden :(

sonra terler içinde uyandım
Sosyal ağlarda paylaş

Killer gerçek bi badibildır olsaydı sakatlandım ayağına yatıp antreman yapmaktan kaçmazdı. Onun bütün bu forumu bıraktım ırt zırt ayakları tamamen korkaklığından ve ağırlık kaldıramamasından, gizlemek için de sakatlandım foruma küstüm bilmemne ayak yapıyor paso.
Sosyal ağlarda paylaş

Cheaz said:

abi vücudumun dengesi bozuldu sanırım dünkü kardiyo sonunda 3 kilo verdim bi anda, az once baktım simitler yok sdf

suyu atmissindir bolca. dikkat et ama oyle bir anda fazla abartmissin sanki. bilemiyorum tabii oncesinde alistirdinmi vucudu boylesine hayvani gune.

bisiklette cevirseydin triatlon olacakmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...