Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

pc den cok tablet oyunu oldugu icin sevmedim. belki eklerler, en azindan skillerin tuslarini degistirme, tek tusla kazmadan silaha silahdan bicaga vs seklinde.

esc ile pencereleri kapama vs.

ha tabii alpha daha...

tum platformlarda esitlik zincirin en zayif halkasi ile olacak tabi ister istemez..

115mb lik bir ios veya android oyunu olarak guzel ama. tabletten cepten vs takilsin millet.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp bölgesinde bir yer buldum, stratejik olarak baya iyi gibi, gelip buraya tent kursanıza, ortak workshopları beraber inşa edelim:

[img=http://s30.postimg.org/jkhsi0nwx/image.jpg]

iki pvp bölgesinin ortasında, etrafında bol bol mob var. t2-t3 resource var, ayı var skinning için, baya maden mevcut vs.

her iki pvp bölgesinin ortasında olmak bence baya aksiyon getirir. bir kişi dışında kimse bir şey inşa etmemiş, hepimize yeter gibi plot

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

pvp bölgesinde bir yer buldum, stratejik olarak baya iyi gibi, gelip buraya tent kursanıza, ortak workshopları beraber inşa edelim:

[img=http://s30.postimg.org/jkhsi0nwx/image.jpg]

iki pvp bölgesinin ortasında, etrafında bol bol mob var. t2-t3 resource var, ayı var skinning için, baya maden mevcut vs.

her iki pvp bölgesinin ortasında olmak bence baya aksiyon getirir. bir kişi dışında kimse bir şey inşa etmemiş, hepimize yeter gibi plot
Sosyal ağlarda paylaş

yeri kontrol ettim, yan zone'a geçtim dolaştım falan

çok iyi gibi bulduğum yer.

resource baya dolu, oyuna yeni başlayanlar korkuyla pvp bölgesine pek ilişmediği için resourceların doluluk oranı daha fazla.

çok mob var, elite var, yan zone'da boss buldum 12k hpli, dire wollf 5k hp li, dire bear 5.7k hp falan.

akşamları beraber bunları kesmeye gidebiliriz ama gelin ki inşa edelim şuraya en kısa sürede stationları.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar topladık ettik, 2 çıplak 2 gear ı patlak bizim yere gidiyoruz. sendogla yanında bir tip. full giyinik herifler. bizim cengaverlerden biri dayanamayıp görür görmez saldırdı. herifler 4v2 üst üste koydu bizi, lootu da aldılar ne var ne yok. t2 ler doluydu üstümüz ironlar, gemler, deriler..

herifte büyük ihtimal t3 gear vardı, 3 kişi dövdük hpsi inmedi bile asdad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...