Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatay da patlama

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

Eaglewingg said:

Redeagle said:

10 senedir senin ülkende ölen asker adam değil çünkü. 3-5 kişi öldü diye meclis açamayız dediğin adamların hindistan'da "zenci budistlerce!?" öldürülen müslümanlar kadar kıymeti olamadı. Ülkende eli silahlı terörist örgütü yuvalanmış. Doğuda feodaliteyle yönetilen tonla bölgen var. Kaçakçılıktan tonla para kırıyorlar ve sen devlet olarak bunları önleyemiyorsun. Acizsin ve eline silah alan cebine para koyan kişi ve kurumların keyfine göre hareket etmek zorundasın. Bu yüzden ülkende bomba patlayınca hapise atılan cumhuriyet gazetesi yazarları oluyor. Suçlanan kendi ülkesinde iç savaşla ve terörle boğuşan başka bir devlet başkanı oluyor.

Çizgi film gibi ülkeye çizgi film gibi villain yakışır zaten. Devlet kanalı trt'de meksikalı kartellerin yaptığı infazları Suriye devleti yapmış gibi gösterilerek şaka gibi bir ülkeye şaka gibi bir baş düşman yaratmış oldunuz. Tebrik ederim.

Savaş çıksın. Çıksın ama savaşmaya "SURİYE'DE MÜSLÜMAN ÖLÜYOR" diyen politikacılar, "BOMBA PATLADI KESİN SURİYE'NİN İŞİDİR" diyen basın çalışanları ve forumların gerizekalı cihatçıları gitsin lütfen.

İlk defa savaş bu ülkeye kazanç getirmiş olur.

Critical hit

basimizdakiler ulkedekilere insan degil koyun gozuyle bakip 15 yildir herseyinden faydalandiklari icin suan iplemiyo. insanimizda sagolsun basbakan masallah insallah diyo diye bisey sanip basiyo oyu. fazlasi bile mustehak bize.

abd de 2 bomba patladi tum kanallar nerdeyse 7/24 yayin yapti. bizimkiler yasak getirip dayiyo hurremi kivanci unutuyolar hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

spawn77 said:

BabacumMostors said:

polis zoruyla ifade imzalattırılan bir ülkede yaşamıyoruz çünkü..

İmzaladığın herhangi bir ifadeyi mahkemede reddedebilirsin. Öle filmlerdeki gibi gelişmiyor olaylar

fark etmez ki nasılsa kanıt uydurulur, olmadı gizli tanık bulunue. o da olmazsa uzman ayarlanır istenilen raporu çıkartacak. daha önce yapılmamış şeyler değil hiçbirisi de
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Halebi said:

ulusalcı basın 177 diyor ölü sayısına,diğer tarafın uydusu basın ise haln dün geceki sayıda ısrarlı,tarafsız bir şekilde paylaşabilcek varmı?

Bölge de görevli bir arkadaş ;

DEFNE HASTANESİ : 26
ANTAKYA DEVLET HASTANESİ:44
KIRIKHAN HASTANESİ:18
AKADEMİ HASTANESİ:6
AKDENİZ HASTANESİ:3
ARAŞTIRMA HASTANESİ:30
REYHANLI DEVLET HASTANESİ:50
toplam ölü sayısı : 177

Evet dün o bölgede yaşayanlar ölü sayısının 40'dan fazla olduğunu söylüyorlardı. Şehit haberlerinde de böyle yapıyorlar, halk galeyana gelmesin diye rakamları düşük gösteriyorlar.

Bu arada akşam maç varmış yaav, ne olacak kim alır acabağ
Sosyal ağlarda paylaş

Yıldıray Oğur çok iyi ya twitterda. Dolduruyor, gazlıyor milleti Suriye ile savaşa girmek için. Ama öbür taraftan analar ağlamasın diye akil adamlık yapar sağda solda. Gencecik çocuklar ölüyor, kahrol TSK diye propaganda yapar. Başka ülkeyle savaşa girmek için TSK'nın ağzının içine bakar.
Sosyal ağlarda paylaş

tüm sistem çöktü ülke çöktü.

bugün açık açık gözüküyor ki bu ülke çoktan bitmiş.hadi televizyon kanallarını geçtim onlar zaten satılmış ama sosyal medyada bile hiç bir şey yok bir tepki yok.midem kaldırmıyor artık bu ülkeyi bir derbi maçı yada kimin kime çaktığı insan hayatından daha değerli olmuş bu ülkede.

baston patlamasını haftalarca haber yapan kanallar kendi ülkesindeki olayları sessiz sedasız izliyor saçma sapan magazin programları yayınlıyor.yok hava çok güzelmiş yok anneler günüymüş,yok derbiymiş.

herkez bana bişi olmasın aman kıçım rahat dursun derdinde.hani televizyonda bu amerikalılar nasıl salak her şeye inanıyor diye dalga geçiyoruz ya,şuan onlardan hiç bir farkımız yok hatta onlardan daha bile salağız.

sokayım ben böyle ülkeyede,insanınada,vekilinede,meclisinede

şimdi ne olucak 1 hafta öyle konuşulcak edilcek sonra unutulcak biticek.sonra 4-5 ay sonra bi patlama daha hooop operasyon.80 yıldır ülke üzerinde oynanan oyunların artık sonuna gelindi artık istedikleri gibi yönetilir olduk.o dalga geçtiğimiz nefret ettiğimiz amerikanın köpeği olduk

11 mayıs 2013 tarihe geçmeli çünkü bu tarih bu ülkenin bittiği yıkıldığı gündür.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

spawn77 said:

BabacumMostors said:

İmzaladığın herhangi bir ifadeyi mahkemede reddedebilirsin. Öle filmlerdeki gibi gelişmiyor olaylar

fark etmez ki nasılsa kanıt uydurulur, olmadı gizli tanık bulunue. o da olmazsa uzman ayarlanır istenilen raporu çıkartacak. daha önce yapılmamış şeyler değil hiçbirisi de

Hayatında adliye görmemiş, davaya girmemiş insanların uydurmaları bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

spawn77 said:

Aluriel said:

spawn77 said:

BabacumMostors said:

hayır ergenekon komedisinin gerçekleri

Hayatında adliye görmemiş, davaya girmemiş insanların uydurmaları bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yo ben haksız değilim siz doğru bilgiden çok uzaksınız. Hatta fikriniz bile yok. Gazeteden okuyup dava tartışıyorsunuz. Ama zaten ne ben anlatmak istiyorum ne de siz öğrenmek istiyorsunuz. İstediğiniz şey bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğunuz konular üzerinde klavyeden yorum yapıp destek almak, gaza gelmek.

Cahil kale halkı saldırmadan kaçıyorum. Yalan yanlış tartışmalara devam edin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

spawn77 said:

Yo ben haksız değilim siz doğru bilgiden çok uzaksınız. Hatta fikriniz bile yok. Gazeteden okuyup dava tartışıyorsunuz. Ama zaten ne ben anlatmak istiyorum ne de siz öğrenmek istiyorsunuz.

sen nereden öğrenip tartışıyosun davaları? savcılıktan karar çıkmadan gözaltı haberi yapan trtden mi?
Sosyal ağlarda paylaş

spawn77 said:

Bencede dava aç ama davadan önce bütün ailenle bi okula git müdürle öğretmenlerle konuş, olmadı Rüşvet teklif et(başka bi topic olsaydı sölemezdim ama çok önemli) işe yarıyor. tanıdık torpil bul rüşvet işinde çok işe yarıyor. olmadı avukata başvur, aç davanı büyük olasılık kazanırsın ama dava dava sürünmeyi göze alırsan

dan "akepe adaletine güvenin" e nasıl geldin abicim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Konunun son iki sayfası çıkmıyor bende, paylaşıldı mı bilmem , şöyle bir söylenti var sosyal medyada:
said:

Hataya kan yağıyor....
Ölü sayısı 46 filan değil basın susturulmuş durumda.
DEFNE HASTANESİ : 26
ANTAKYA DEVLET HASTANESİ:44
KIRIKHAN HASTANESİ:18
AKADEMİ HASTANESİ:6
AKDENİZ HASTANESİ:3
ARAŞTIRMA HASTANESİ:30
REYHANLI DEVLET HASTANESİ:50
toplam ölü sayısı : 177 ...
resmi açıklama yaptığı ve ölü sayısını bildiğrdiği için FERDİ ÖZMEN tutuklandı ...

Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

tüm sistem çöktü ülke çöktü.

bugün açık açık gözüküyor ki bu ülke çoktan bitmiş.hadi televizyon kanallarını geçtim onlar zaten satılmış ama sosyal medyada bile hiç bir şey yok bir tepki yok.midem kaldırmıyor artık bu ülkeyi bir derbi maçı yada kimin kime çaktığı insan hayatından daha değerli olmuş bu ülkede.

baston patlamasını haftalarca haber yapan kanallar kendi ülkesindeki olayları sessiz sedasız izliyor saçma sapan magazin programları yayınlıyor.yok hava çok güzelmiş yok anneler günüymüş,yok derbiymiş.

herkez bana bişi olmasın aman kıçım rahat dursun derdinde.hani televizyonda bu amerikalılar nasıl salak her şeye inanıyor diye dalga geçiyoruz ya,şuan onlardan hiç bir farkımız yok hatta onlardan daha bile salağız.

sokayım ben böyle ülkeyede,insanınada,vekilinede,meclisinede

şimdi ne olucak 1 hafta öyle konuşulcak edilcek sonra unutulcak biticek.sonra 4-5 ay sonra bi patlama daha hooop operasyon.80 yıldır ülke üzerinde oynanan oyunların artık sonuna gelindi artık istedikleri gibi yönetilir olduk.o dalga geçtiğimiz nefret ettiğimiz amerikanın köpeği olduk

11 mayıs 2013 tarihe geçmeli çünkü bu tarih bu ülkenin bittiği yıkıldığı gündür.

abi zati küçük amerikayız biz her halimizle..
ama birkaç yazıda,sosyal medyada vs.eleştirenler var bu durumu;misal dünkü düğün durumuna eleştiriler,tvlerin 3 maymunu oynaması,büyük yapımcıların rte nin annesinin öldüğünde bile yayını iptal etmesi ama hataydaki patlamayı umursamaması (gebeş acun)...vatandaşın biride bugun tv de yayın sırasında rte ye hakeretde bulunmuş yayını kesmişler falan..
tek umudum bu yapılanların sandıkda unutulmaması..
Sosyal ağlarda paylaş

Eaglewingg said:

Redeagle said:

10 senedir senin ülkende ölen asker adam değil çünkü. 3-5 kişi öldü diye meclis açamayız dediğin adamların hindistan'da "zenci budistlerce!?" öldürülen müslümanlar kadar kıymeti olamadı. Ülkende eli silahlı terörist örgütü yuvalanmış. Doğuda feodaliteyle yönetilen tonla bölgen var. Kaçakçılıktan tonla para kırıyorlar ve sen devlet olarak bunları önleyemiyorsun. Acizsin ve eline silah alan cebine para koyan kişi ve kurumların keyfine göre hareket etmek zorundasın. Bu yüzden ülkende bomba patlayınca hapise atılan cumhuriyet gazetesi yazarları oluyor. Suçlanan kendi ülkesinde iç savaşla ve terörle boğuşan başka bir devlet başkanı oluyor.

Çizgi film gibi ülkeye çizgi film gibi villain yakışır zaten. Devlet kanalı trt'de meksikalı kartellerin yaptığı infazları Suriye devleti yapmış gibi gösterilerek şaka gibi bir ülkeye şaka gibi bir baş düşman yaratmış oldunuz. Tebrik ederim.

Savaş çıksın. Çıksın ama savaşmaya "SURİYE'DE MÜSLÜMAN ÖLÜYOR" diyen politikacılar, "BOMBA PATLADI KESİN SURİYE'NİN İŞİDİR" diyen basın çalışanları ve forumların gerizekalı cihatçıları gitsin lütfen.

İlk defa savaş bu ülkeye kazanç getirmiş olur.

Critical hit

+monster kill

ObuzHapsever said:

Suriye biz yapmadık dedi herifin söylediğine bak

şu an ciddi anlamda utanıyorum. bu resim gerçekse eğer. bu mu bizim siyasetçimiz allahım 4 ay daha sabır ver bana sonra izninizle sittir olup gideceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...