Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatay da patlama

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

bck said:

Firstblood said:

niye gülüo bu

bunu canlı izledim ben.

daha önce reyhanlı için açıklama yapmıştı adam.

burada almanya'daki konsoloslara almanya'daki türkler hakkında bilgi falan veriyordu. kurum için toplantı gibi bir şeydi yani. televizyonlar da adam canlı konuşuyor reyhanlı hakkında bir şey söyler belki diye canlı yayınladılar. adam bir şey söylemeyince de kestiler yayını. yayın sürerken de kesin reyhanlı hakkında konuşur diye böyle alt yazı falan yazdılar. aynısını hükümet kanalları falan da yaptı. hatta özür diledi sonra bir tanesi biz açıklama yapar diye düşünmüştük yapmadı diye.

ha olaydan sonra taze taze başka konuları anlatırken bile böyle mutlu görünmesi yanlış. ama orada reyhanlı hakkında konuşmuyordu yani. tvarşiv de falan vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar başarılı bir istihbarat ekibimiz var ki patlamadan 4 saat sonra failleri tespit edip 24 saat içinde de planlayana kadar hepsini yakalayabiliyor. Hökümetimiz mucizeleriyle birlikte iş başında inşallah

http://rt.com/op-edge/turkey-blasts-syria-suicidal-164/

Olayları kronolojik sıraya koyarsak

- İsrail 3 yıl önce umrunda bile olmayan bir baskın için özür diler
- BM, EŞED kimyasal silah kullanıyor der (Iraktaki WMD'yi hatırlarız tabi)
- Başka bir BM yetkilisi çıkar asiler sarin gazı kullanıyor der, gaz meselesi unutulur
- 30 yıldır türkiyeyle savaşan pkk bir anda çekilme takvimi açıklar, saldırılarını durdurur
- Rusya, ABD ve suriyedeki tarafları masaya oturtmaya çalışır
- İsrail suriyeyi bombalar
- Reyhanlı'da bombalar patlar
- 24 saat içinde suçlular belli olur

İşin pkk boyutunu atlamışız onu da eklemek lazım. Ne de olsa artık bir iç tehdit kalmadı, şanlı ordumuz rahat rahat dış tehditlere yönelebilir

Sosyal ağlarda paylaş

Diyarbakır'da da çöp konteynerinde patlama olmuş biraz önce;

"Öte yandan, çevrede yapılan aramalarda olay yerinde 3 adet patlamamış basınç etkili bomba ile bir adet kullanıma hazır molotof kokteyli bulundu. Polis bölgede geniş çaplı araştırma başlattı."

http://www.siyahgazete.com/bir-patlamada-diyarbakirda-8346h.htm

Çözüm sürecini engellemek isteyen provakatörler hapisten dhkpcye sinyal gönderip patlattılar zaaar!
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Davutoğlu'un yurtta savaş cihanda savaş politikası tıkır tıkır işliyor. Bu saatten sonra barış, huzur unutulsun gitsin. Ortadoğu bataklığına bekçilik edeceğiz. Zaten AB hayalleri de yok oldu gitti. Güzel bir tampon bölge oluruz.

türkiye cumhuriyetinin kurulma amacı zaten emperalizm'in bekçi köpeği olmak değil mi ki ? o destansı mücedalelerimiz sonunda bize lütfedilen sınırlar ise osmanlının petrol kaynaklarından arındırılmış alanı .

Eğitim müfredatımız bir proje. Dünyanın hatta tüm insanlığın başlangıcı olan medeniyet sanıyoruz ama tarihte türk diye bir şey bile yok denebilir. Olmayan proje bir halkmışız gibi hissediyorum. her nasılsa çok epik bir noktasındayız dünyanın ve planlananları nasıl değiştiririz merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Internette dolaşan bir haber;

Arkadaşlar Hatay'da yaşayan bir arkadaşımız sayfaya mesaj göndermiş. Lütfen bunu duyuralım!.:

Olaylar halen toparlanmadı ve medya bunu yayınlamıyor. Şuan buralar çok karışık.Bir araçta daha bomba olduğu söyleniyor. Maçtan sonra herahngi bir kutlama yapılırsa tekrardan patlama yaşatılacak büyük ihtimalle. Lütfen sesimizi duyur. Burada yardıma ihtiyacımız var, ne gelen var ne bize yardımcı olan. Sadece halk el ele verdi.Buraları toparlamaya ve arama çalışmalarına devam ediyoruz. Bize yardım eli uzatan bir yetkili yok!! Sesimizi duyur lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...