Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

yeni paket cikacak da, gunluk hediyeler yeter mi yoksa para ve seal biriktirmeye ihtiyac var mi onu kestiremiyorum. cok az kart zaten gosterdiler, necro icin fear haven icin swift var mesela.

bu arada kingv void pack alirsan haven kartlari da gelir ama cok az diger factionlarin karti oldugu icin ihtimali dusuk, void risingin %80i sanctuary. bence ihtiyac yoksa yeni expi bekle orada herkese esit derecede kart var.
Sosyal ağlarda paylaş

@Lectre

dispel diye bir olay var evet, herşeyi dispel edebiliyorsun. Rowların önüne veya üstüne atılanlar, heronun kendi üstüne açtığı bufflara kadar... (gerçi illaki görmüşsündür).

Ama kaynak gelmeme kısmını unutmuşum ben. Çünkü bu kart 1 tane kaynak istiyor :(.

---

Birde zırt pırt acc açıyoruz ama bunun sonu yok :P. Millet elindeki kartları tamamlıyor biz sil baştan :D.
Sosyal ağlarda paylaş

void packden asagi yukari ne cikacagi belli, sanctuaryi isen reinf packden alacagin seyler event ve spell olur yaratik yok birsey yok mesela. ayni sekilde diger factionlar icin de voidde cok yeni birsey yok 3 4 yeni creature var ama o paketin icinden cikma sansi cok cok dusuk o yuzden sanctuary harici diger factionlarin reinf pack almasi cok daha mantikli.

yani biliniyor ne cikacagi.
Sosyal ağlarda paylaş

dispell de çeşit çeşit. biri karakterin üzerindekini siliyor. night sanırım.

light ya da wind de ise oyundaki tüm ongoing spell'leri dispel eden kartlardan var.

edit: bu arada nature'ın infection kartı çok fena. dot yiyor bir anda yakındaki tüm kartlara yayılıyor :/ sonra gg
Sosyal ağlarda paylaş

Bu altdaki herşeye atılıyor. Heronun kendi üstüne açtığı, oyundaki yaratıklara atılanlar (düşman dost farketmez) ve ROW ların önüne veya üstüne atılanlarda dahil. Mesela bazen tornado mudur nedir, onunla komple 4 kartımı kilitleyip, beni oyun dışı bırakmaya çalışıyorlar. Adam zannediyorki saldıramayacağım. Bununla kaldırıp oyunu alıyorum :P.

Şu zaten herşeyi siliyor oyundaki (başlangıçta görev yaparken kullandırtıyordu )

http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Cleansing-Light.png

Bunu da biliyorsunuzdur. (hedefteki herşeyi siliyor. Eğer büyü hedefte değilse silemez. Yani row lar için atılan ve heronun üstüne açılan yerleri silemiyor)

Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

dispell de çeşit çeşit. biri karakterin üzerindekini siliyor. night sanırım.

light ya da wind de ise oyundaki tüm ongoing spell'leri dispel eden kartlardan var.

edit: bu arada nature'ın infection kartı çok fena. dot yiyor bir anda yakındaki tüm kartlara yayılıyor :/ sonra gg

infectionu yer yemez creatureın melee ya da flyersa adamın melee creatureının tam karşısına dibine koy ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ongoing derken? yaratıkların üstüne buff/debuff olarak atılanlardanmı bahsediyorsun?

eğer öyle ise onlarda dahil yanılmıyorsam. Fakat yaratığı değil, altında "dispel" edeceğin kartı seçmen gerekiyor. Çünkü tek bir şeyi silebiliyorsun. Birden fazla kart olduğuda oluyor, bu nedenle, yaratığın altındakini seçmelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

necropolis deck ile başladım. boot campi bitiremiyorum. ne kasmam , ne almam lazım.

şu kodları kullan. Sonra desteni düzelt, gereksiz şeyleri çıkart. Birde 3 üncü görev yerindeki 2 inci hero için magic diz :P

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J
TH4NK5FBF4N5
5ORRY54TURD4Y
WE-ARE-NO-TROLLS
M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Noyzura said:

necropolis deck ile başladım. boot campi bitiremiyorum. ne kasmam , ne almam lazım.

şu kodları kullan. Sonra desteni düzelt, gereksiz şeyleri çıkart. Birde 3 üncü görev yerindeki 2 inci hero için magic diz :P

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J
TH4NK5FBF4N5
5ORRY54TURD4Y
WE-ARE-NO-TROLLS
M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

thank you very much. duel deyim şu an tokatlayım hemen denicem ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...