Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

epiclerden ben öyle ahım şahım üstünlük sağlayan birşey görmedim, misal doombringer patlıyınca senin creaturelarda patlıyor, dark assassin 4 dmg'i var ama 2 hp si var ve her vurduğunda senin heronada 1 dmg veriyor vbz. yani sustuinal iyilerde çok fark yaratmıyorlar. şu havenın healerı hariç.

Asıl olay rareleri toparlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ya şu birbirlerine +1 +1 veren tipler nefretlik bu nedir lan

en nefretlik olay havenda şu 2 melee dmg reduction yapanla 2 shooter dmg reduction yapanın yan yana gelmesi hele necroysan aş bakalım savunmayı aşabiliyormusun -.- inferno oynarken kafalarına fireball indiriyorumda necroda kanser ediyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm kartlar ile birlikte oyuna girmek hata dimi?
Karşıdaki bilgisayar 3 üncü turn de 5-6 tane yaratığa sahip oluyor. Ben defans yapacam diye, kendimi yem ediyorum sürekli :P.

Her turnde fazladan 1 kaynak kazanıyoruz 2 mizde, fakat ben yetiştiremiyorum, adam benden daha fazla kartı oyuna sürüyor :D.

Başlangıç için ufak bilgiler verebilirseniz güzel olur :P. biraz çözünce netden birşeyler izlemeye başlayacağım da, deste yapmadan kafadan girince başlangıç kısmını geçemedim sanırım =).

edit: desteyi düzeltince perfect çektim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

o da var
cost/req biraz fazla olmasına rağmen senin ünitelerini 3 heallayıp adamın ünitelerine 3 dmg vuran var ki aboooo

ya hakkaten 3-6-0 veya 4-6-0 ariana decki yapmak lazım. üşenmezsem bi alt açıp yapıcam

Var var 6 costluk 2 tane curse of bilmem ne , 2 tane puppet var 4 tane 4 costluk şu targetın kopyasını yapandan var 4 tane instant kill zaten bunlar olmadan oynanmaz adriana lima.

Da bazen yüksek costlu speller first drawda fazla gelirse problem ama oyun uzarsa nerdeyse kesin alıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

50.000 gold
975 seal

var. Nasıl kullanayım bunları? zırt pırt acc açma ile uğraşamam. O yüzden ne çıkarsa bahtıma artık ama, yinede mantıklı yönü nedir? nasıl değerlendirilir bu para.

sanctuary deck iyi diyorlar ama sen bilirsin :)

severed fates deck baya iyi.

bilmiyorum memnunmusun şuan deckinden?
Sosyal ağlarda paylaş

memun değilim. Haven geldimi işler değişiyor ya. Sürekli kendilerini heal yapıyorlar, birde üstüne tüm sıraya tek seferde vuran kartları felan oluyor. Adamların defansı kıramadığım gibi üstüne üstlük tek kart ile 2 kartımı yiyor P:

@Lectre
dediğin şeylere param yetmiyormuş zaten. lvl 3 ol diyor son görevi bitirebilmek için ama henz olamadım, yeniliyorum :P

edit: bi el attım, 10k para verdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...