Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

kthxbye said:

oy oy bu sabah ariana packini aldım bide box (3 tane box açmış oldum) dark büyülerimde fulldü, birde şu fortune var kullandığını spelli geri getiren böyle pislik bir oyun yok adamın orduyu ele geçerip adama geri kullanıyorum yada instant killerle eritiyorsun daha 4 oyun attım 4 ünde de ezdim hakikaten iyimiş

necro en iyisi diyorum (tu) keske benide adriana yonlendirseydiniz :) reinf. a harcayip duruyorum simdi
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

meh goldla sanctuary ve sealla void pack aldım bi tane mi adam gibi sanctuary kartı çıkmaz ya :/

6. accountu açıcam heralde

sanctuarynin şu lord of dragons decki İNANILMAZ op ama öyle böyle değil

lakin ya sürekli alt kasıp tutturmaya çalışıcaksınız ya da eşşek gibi timesink/goldsink
Sosyal ağlarda paylaş

ya kullandım kodları da hep başka factiondan card verdi ilk başta bana verilen deckle kullanamadım
severed fate i aldım ben şimdi geçemediğim bölümü geçtim ama çok zorlandım ya ben beceriksizim galiba bi de campaignde hile yapıyo rakip aynı carddan 4 ten fazla koyamaması lazım koyuyo ama :) bakalım duelde napicam
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

ilk kez bir kart oyununu deneyeceğim. Gerçekten strateji varsa güzel olacak :P. En azından oyun sıkıntım çözülmüş olur.

Soru: Promosyon kod dediğiniz nedir? nereden alınıyor :P. İlk baştaki rehberi bitirince mi geliyor?

kafadan sorayım dedim.

masticore paylaşmıştı 9. sayfada saolsun

masti codes

redeem codes: M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VSÂ || A3D-WER-Q8E-DF2-E4J || TH4NK5FBF4N5 || 5ORRY54TURD4Y || WE-ARE-NO-TROLLS || DUEL-AVEC-O-GAMING ||

ilki ve sonuncusu çalışmıyordu galiba ama deneyin hepsini
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

epic card'lar hakkaten epic sanırım. doom bringer falan yeti nedir öyle.

doom çıktı bana bir tane. Oyunu çözünce anlayacağım ne kadar epic :P

@dreagloth
daha yeni kullandım o kodu ya. Tek kullanımlık bir kod değil. Campfire diye birşey açıldı (kullanmışsındır eğer campfire açtıysan)
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

epic card'lar hakkaten epic sanırım. doom bringer falan yeti nedir öyle.

doom biringer değişik bir kart, dezavantaj yaratabiliyor çoğu zaman, ben sürekli öldürmeden blockluyorum bir şekilde zor olmuyor, baktım işler iyi gitmiyor adamın creaturelar benim iki katım flm basıyorum spelli doomun kafasına alıyorum oyunu mehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...