Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hürriyet'de bir pati

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Seele said:

herif para icin insan haklarini hice sayan bir is yapiyor. sizde bravo diyorsunuz. kafalara gel.

Senin agzın neler diyor ya ahahah

Apple'ı zengin edip search engine'i ahlaksız bulmak baya fallacy hocam.

Üstelik insan hakları ihlali yok çünkü Bing bi bok bulamıyor, lel.

abi bi zahmet kimse benim ne bok yedigimi bilmesin. zaten devletler her sekil dinliyor/izliyor. ha bing basarisizca sorun degil :D
Sosyal ağlarda paylaş

devletten daha fazla bilgiyi elinde bulunduran data mining ve reklam şirketleri zaten, bunların tek ihtiyacı isminiz yada mail adresiniz, sonrasında facebook olsun diğer siteler olsun paylaştığınız tüm datayı analiz eden programları var, paylaştığınız resimden hangi tarihte nerde olduğunuzu bile kaydediyorlar bu şekilde.

böyle para kazanıyor bunlar bu bilgiler satılıyor, o yüzden diyorum arada ne idüğü belirsiz sitelere anketlere sağlık bağış vb için bile olsa gerçek isim mail falan vermeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

bu aslanli maslanli reklam geldiginden beri gerci bende isyerinden acamiyorum pek

siteyi göz ucuyla gorenler ne oynuyorsun diyorlar, rezil oluyoruz :))

hah tam bi de seni yazıcaktım, en son biri 'kardeşim sen de iyi ki bi porşede çalışıyosun' dedikten sonra ged de kaçtı gitti diyecektim ahahahhaah :)

sürekli bing ming nedir kardeşim, anamız bacımız yandekste çalışıyor hava mı atmaya çalışıyorsunuz ayıp değil mi yetti yaptığınız reklam......
Sosyal ağlarda paylaş

Penth'e saldıran olduğunu zannetmiyorum ya, gayet sevilen biriydi burada. ve ileride Microsoftta yükselirse, orada çalışmak isteyen Türk yazılımcılara yardımcı olur mis gibi.

Ama bing farklı konu.

Bing arama motorlarının internet explorer'ı, jarjarbinks'i, daikatanası, tutmayan çikolatalı krem peynidir. bunu yeni laptop aldıktan sonra internet explorer'ı açıp search yapan amcalar teyzeler dışında herkes biliyordur diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...