Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

ağzıma neyle vuruyorsun ya ? kaç kere atar yapmışım bu forumda da vuracak gücü bulmuşsun ?

yanına topladığın tanımadığın adamlarla ortam germekten başka olayın kalmadı.

iki seni desteklemeyen mesaj atılınca iyiye yatıp, bir gün sonra tekrar değişmen flawless victory.

gereksiz atarlarım için başkalarından özür diledim senden değil.
yanıma topladığım bitane adam yok bu arada. artık o gruplaşıp saldırıyosunuz lafını çürütmek için ben ayrıca elimden geleni yapıyorum ayrı şurada direk hatta gruplaştığım adamla tartışmışım farkında mısın bilmiyorum.

ben hala söylüyorum senide tanıyorum gördüm 2-3 kere. bu karşıma gelse konuşamayacak dediğin adam ben değilim. şaka yaptım sen direk bana saldırdın bende devamını getirdim.

ki sonrasında olayla değil senin tepkinle dalga geçtiğimi yazdım. hatta olayı mantıklı buldum helal falan dedim.

bi bok yedin yani üzerime atmaya çalışıyosun hala. tekrar ediyorum 'babişko'. kesin bilgidir.
Sosyal ağlarda paylaş

aras, okumamış olabilirsin diye iki üç sayfa önce yazdığımı tekrar koyuyorum,

'abi çünkü buradaki adamların özünü az çok tanıyorum, adamlar akıllı uslu adamlar aslında.'

'ha, benim takıldığım, özellikle aras'da, şu oldu: kendi de söylemiş, daha 1.5 hafta önce facebook'da konuşuyoduk, vay sen de sağlam direniyosun hacıt bilmemle diye. klasik muhabbet. ben de şu 1 ayda sağlam tecrübeler edindim o da belli ki edinmiş.

şahsen benim şu son yaşadığım olay 3 hafta boyunca gaz bombasını geri atmak, barikat kurmak, polisten kaçmak vs.gibi eylemlerin ötesinde bir durumdu. tekrar anlatmicam baştan. korktum abi. ben de korktum, yanımdaki insanlar da korktu ev sahipleri de korktu. gözaltına alınanlardan haber alınamama durumunu siz de biliyosunuz. derdim gözaltına alınmak değildi, gidip de bir depoya kapatılma korkusuydu. hepimiz 1 aydır tecrübe ediniyoruz şu olayları beyler, kimse kahramanı oynamasın.

böyle bir durum olmuşken, aras da az çok bu durumu bilip benzer boktan bi olay yaşamışken trollemek yanlış, bunu demeye getiriyorum.'

evet, fazla tepki gösteren ben olmuş olabilirim, öyle bir durum varsa özür de dilerim hiç karşımdaki önce özür dilesin gibi dertlerim de yoktur. fakat şu forum'u sen de tanıyan birisin, bir papişko lafına olayın ne tarz bir geyiğe vurulacağını da biliyorsun. geyiğin de hiç kaldırılacağı bir zamanda olmadığını biliyorsun. takıldığım 'lan geçen gün ciddi ciddi adamla gündem tartışıyorken, ciddi bir durum karşısında nasıl böyle bir cevap verebiliyor olduğu' konusuydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...