Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para Getiren Meslek secimi

DoubleW

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
Gold kasmak istiyorum ya ben de. Bi tane gatherer karakterim var miner/herbalist onunla baya farmlıyorum. Main karakterim alchemist ve inscriptor. (Bi de lw/skinner karakterim var)

Şimdi çiçek ve maden topluyorum sürekli, ghost iron oreları bara çevirip satıyorum çıkan golden lotusları da flask yapıyorum. (elixir masterım) Inscription çok iyi gold kastırıyor denmesine rağmen onunla pek bi şey yapamıyorum. Ah'ye glyph koycamda millet alıcakta gold gelecek. neyse sormak istediğim, Inscription ile nasıl gold yapabilirim ve elixir masterlığımı kenara bırakıp ghost ironbarları trilium orea mı çevireyim? (iyi procluyor mu, hiç transmute master olmadım) çünkü 10 gold lotus çıkarana kadar 100+ ghost iron ore farmlamış oluyorum. Valla ben de artık şekilli mountlara binmek istiyorum, yeter!
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz botları bitirdikten sonra ah piyasası normale döndü. hala botlayanlar var diyorsanız ömrü 2 hafta sürmüyor açılan acc ların.bot zamanı 15g piyasasındaki ghost iron ore un fiyatı en düşük 60g dan satılıyor şu an. en mantıklı farm işi oturun ore toplayın satın.kunlai summit de korda torros diye bi rare var. bi ihtimal eldiven atıyor. tauren druid lerin özelliğini veriyor.hızlı cast time la ore ve herb lootluyorsunuz. onu düşürün farmlayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Gem market her zaman güzel ya, 800k yaptım ve bunu uzun süre AH ile uğraşmadan biriktirebildim. Adamın teki var serverda rakip, ben bildim bileli herif 4 senedir mi ne nonstop AH'de herifin 4m si var ve hala doymamış. Gem'ler her patch deli gibi satıyor, stock yapıyorum abuk fiyatlardan veriyorum hala alan var, bir kaç hafta içerisinde yine yavaşlar herhalde, şu anda farmdan çıkan lotuslarla craft edip satıyorum gemleri maliyeti düşük bayağı yani =P yetmiyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...