Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rezalete bakın,castin bipır ahavalanından pasaport kontrolü yaptırmadan çıkmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

hersey olabilir... sonucta ufak birsey bile gozukse bu hiyar pasaport kontrolsuz gecerse, ben yarin ayni polis memurunu gorursem havaalaninda ben de gecerim o sekilde... belki gotunde eroin kaciriyor, nasil kontrolsuz gecebilir ki... cumhurbaskani mi sanki bana?
Sosyal ağlarda paylaş

ihtiyaci var yok onu gec, sokmak istese sokarmiydi? sokardi... onu gectim, burasi ali babanin ciftligimi her gelen elini kolunu sallayarak gececek kapidan, gotu yiyorsa amerikaya o sekilde girmeye kalksin bakalim, senin orada polisin, kendi ulkesinin itibarini yerle bir etti, kim olursa olsun bu sekilde gecemez o kapidan, ancak devlet baskanlari, bakanlar vs... o tarz insanlara taninabilecek bir ayricaliktir bu...
Sosyal ağlarda paylaş

bürokratik bir işlemdir pasaport işlemi. istediğiniz kadar saçmalayın, sırf farklılık olsun diye laf edin bu iş devletler arası bir protokoldür ve her bireye uygulanır. O kontrollerden çok büyük iş adamları da geçiyor, başka sanatçılar da geçiyor. ABD'de ülke içi uçuşlarda da eşek gibi ayakkabılarını, kemerlerini çıkartıyorlar, üst baş aramasına tabi tutuluyorlar. Kendi ülkelerin de bile pasaport kontrolüne giriyorlar, olay tanınıp tanınmamak değil. Devlet ne O'nu tanıyor ne seni. Tanımak zorunda değil çünkü.

Olay kayıt tutmak, belgelemek, belli bir düzeni sağlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

evet...burada bazıları şaka yapıyor diye ciddiye almadım ama ciddiyse üzülürüm...pasaport kontrolü her ülkenin sınır kapılarında yapması gereken bir kontroldür. aynı zamanda hükümranlık haklarına sahip çıktığının bir göstergesidir. obama türkiye'ye geldiğinde de bu kontrol yapılır, turist mr. eliot geldiğinde de...tabii ki protokole farklı uygulanılır kurallar ama obama dahil olmak üzere protokol üyeleri VIP salonda beklerken, özel kalem müdürleri pasaport kontrollerini tamamlar ve havaalanından(kara yolu ise sınır kapısından, deniz yolu ise limandan)öyle çıkılır.

Burada açık açık yasaların uygulanmaması durumu var. Castin Bipır kimdir? dünyaca meşhur bir şarkıCcıdır ama bu onun ülkemize elini kolunu sallayarak girmesini haklı kılmaz. olayda pasaport polisinin ve/veya havaalanı polisinin ağır ihmali vardır. en korkuncu da olmaması gerekirdi ama hadi diyelim ki oldu, velet koşa koşa kontrolü atlatıp arabasına daldı; oraya giden polisin o veledi arabadan indirip doğruca pasaport kontrolüne ve hem de şöyle biraz uzun bir pasaport kontrolüne alması gerekirken bunu becerememeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

bisey bildigniz yok
burokratik islem oldugunu herkes biliyor
o kontrolde yapilmistir zaten
adami bekletmenin manasi yok
cogu sanatci da, sporcular da bu sekilde yaparlar
olimpiyata gider mesela, memur olumpiyat koyune gelir vs
siz yedirememissiniz durumu
justine ozel bi durum degil bu sadece
zaten diyorum o pasaport kontroledilmistir
sacmasapan haterlik yaptiginiz
her gelen gecsinmiymis
her gelen ile milyonlarca hayrani olan, tum dunyaca bilinen bi insan bir degil
amerika olsa gecebilirmiymismis
burasi turkiye
gecilir
elin veledinin gctigi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bisey bildigniz yok
burokratik islem oldugunu herkes biliyor
o kontrolde yapilmistir zaten

hurriyet said:

Bieber ve yanında gelen 13 kişilik orkestra grubu kendilerini takip eden basın mensuplarından kaçmak için X-ray cihazından geçtikten sonra kendilerini bekleyen araçlarına koşarak gitti. Bu sırada havalimanı polisleri, sanatçı ve yanındakilerin araçlarına doğru yöneldi. Pasaport kontrollerinin yapılmadığını söyleyerek, sanatçının aşağı inip pasaport kontrolüne girmesini istediler. Polis ile sanatçının korumaları arasında uzun süre tartışma yaşandı. Daha sonra pasaport polisi araca gelerek, Bieber pasaportunu aldı. İçeri götürülen pasaportla işlemler yapıldıktan sonra polis pasaportu geri getirdi.

gercekten okudun mu?

Fistan said:

bisey bildigniz yok

baskalarini bilgisizle itham etmeden once kendi bildiklerine bak derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

http://www.youtube.com/watch?v=-_PayvqLE9A

AHAHAHAHAHAHA

Justin gören masum gazeteci.

"neyden kaçıyorsun ki anlamadım arkadaş ya"

ahahahah. abi videonun her saniyesi efsane ya. Justin peşinden koşturan kızlar mı dersin, pasaport kontrolü için arabayı tavaf eden polisler mi dersin. Rahat bi 10 kişi Türkiye'ye kaçak giriş yapmış lan polislerin arasından. Merak ediyorum o polislerin alayı yargılanacak ve meslekten atılacak mı bu rezillik sonrası ?

ahahauh cidden süper ya
salak almış eline orkideyi "castin castin" diye bağırıyor.ne bekliyordu acaba onunla özel ilgileneceğini ve romantik bir yemeğe davet edeceğini mi?
bir de "onunla aynı gök yüzünü gördük ya o bize yeter kikikiki:)))99"demeleri yok mu?nasıl bir özgüvensizliktir,nasıl bir kendini hor görmektir lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...