Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun boşluğu..

Suark

Öne çıkan mesajlar

Sizi bilmiyorum ama ben şu aralar(yaklaşık 1 yıldır)İnanılmaz bir oyun boşluğundayım..Ağzımın tadına layık yemeyip yanında yatılacak cinsten ne bir film ne bir oyun çıkıyor şu aralar..
hep eskilerdeyim..
Sıkıldım artık grafiğine güvenen oyunlardan..illede grafik grafik..ne zaman anlayacaklar acaba grafıklerın hıc bır zaman gercek duzeyde olmayacagını ve eger duzgun grafık gormek istersem sadece dısarı cıkmam gerekigini..
off delirecem artık oyun oynamaktan cok artık paticikte takılıyorum..
ooooff offf...(İçimi döekyim dedim)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
......
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet starcraft.. süper oyundur.

ayrıca, sanitarium, fallout 1-2, dungeon keeper, the day of the tentacle, beneath a steel sky, vampire: the masquerade - redemption, gods, super frog, escape from the monkey island, legacy of kain - blood omen gibi oyunlar da listemize dahildir.[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

sana farkli turden bir suru oyun onerebilirim zaten biliyorsundur ama hatirlatmak amaciyla

Red alert 2(Yuri's Revenge)
Car tycoon
Sim Coaster
Roller Coaster demiyorum cunku oda grafik duskunu sacma bir oyun
Yelkenci falansan Virtual Skipper 3
Crazy Taxi
Search and Rescue(seri olarak ilgi cekici bir oyun)[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

film, ocean's 12 var, ama mayista mi gelir artik TR ye haziranda mi bilmiyorum.

oyun WoW var diicem, ama TR'yi dusununce, 2 ay beklemen gerek.

guzel oyun, nfs- u var, u2 var.
mafia superdi.
max payne 1 guzeldi. 2 de hostu. (bunlar 2 sene icinde mi cikmisti ya?)
thief3 var, sift ortam icin oynayabilecegin. Garrett amcam yine dokturmus.. (olmasi gerektiginden fazla dokturmus)
total war'lari sevdi insanlar bak, onlara da bakabilirsin.[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 28 Kasım 2004 13:17 tarihinde demiş ki:
Devir artık mmorpg devri gir Wow a hayatını yaşa...

he valla[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

eve oynuorum zaten mmorpg(digerleri acmıyor cunku ozgurlugumu kısıtlıyorlar mesela wow da nightelf olup night elf kesemiosun o yuzden oynamıorum :))
Yazdıklarınızın cogunu oynadım zaten bi şu hl:2 yi deniyeyim..
hakketen guzelmi ya?yani ne kadar farklı olabilir diyorum içimden ama alyım.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
......
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...