Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunu da gördüm ya

Mc_Lovin

Öne çıkan mesajlar

Mc_Lovin said:

artık her şeyi gördüm diyebilirim yani.

masanın üzerine araba anahtarı, sigara, havalı çakmak, çift iphone koymuş oturuyordu herifin teki starbucks'ta.

daha da starbucks'a gitmem.

biz eskiden kendi yağında kavrulan, sade, oturaklı bir millettik yahu. paranın varlığını hissettirmeye çalışmak bu kadar mı önemli ya?..

Benim giydiğim en kaliteli kıyafetler Karaca'dan olur max. Samsung dumbphone kullanıyorum hala. Fotoğraf çekmiyor, radyosu bile yok. Nedir bu para gösterme hırsı arkadaş? 88'den sonra doğanlar geri gitsin bir zahmet.

Ya anüsüne mi iliştirsin o kadar aytımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

aquila said:

ben gittigim her yerde masaya at koyuyorum, cebime sigmiyo cunku, kapiya da baglayamam, binlerce dalton var.

ahah

bu arada madem cep lerinizde rahatsız ediyor bel çantası ile gezin o da çok mu emekli işi

abi böyle gay gibin oluyor öyle açıkcası hoşlanmıyorum pek, bende masaya koyuyorum ama dikkat ederim yani, hoş karşılamayacak biri varsa cebimde tutarım. hayır kışın iyiydi, yaz geldi emenike.
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

artık her şeyi gördüm diyebilirim yani.

masanın üzerine araba anahtarı, sigara, havalı çakmak, çift iphone koymuş oturuyordu herifin teki starbucks'ta.

daha da starbucks'a gitmem.

biz eskiden kendi yağında kavrulan, sade, oturaklı bir millettik yahu. paranın varlığını hissettirmeye çalışmak bu kadar mı önemli ya?..

Benim giydiğim en kaliteli kıyafetler Karaca'dan olur max. Samsung dumbphone kullanıyorum hala. Fotoğraf çekmiyor, radyosu bile yok. Nedir bu para gösterme hırsı arkadaş? 88'den sonra doğanlar geri gitsin bir zahmet.

o kadar parası var utanmadan normal bildiğin masaya mı oturmuş bir de it?

dalsaydın abi direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...