Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trio Jazz i Quartet leyecek nefesli calgi araniyor!

Volfied

Öne çıkan mesajlar

said:
Draven, 17 Eylül 2004 01:02 tarihinde demiş ki:
olm varya harika bi sarki, boyle atmosfer olmaz bi sarkida. mdplayer a transfer oluyor suan hehe.

su resme bakarak dinleyiniz, yagmur yagmiyorsa

Draven muhtesem bi resim!!!
Eğer olur da bi gün albüm falan çıkarırsak direk bunu koyarım[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Sarkı için yorumlarınıza çok teşekkür ederim arkadaslar. Her ne kadar sarkı henüz olgunluğuna ulasmamıs, tamamiyle rayına oturmamıs olsa da (her aldığımız kayıt her çalışımız farklı oluyor)
varolan hali beni de mutlu ediyor (-:[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

eheh biz de kamera ile kaydetmiştik,
ama sizin enstrümanlar daha clean olduğu için
yani bass, davul, piyano , daha temiz çıkar

işin içine distortion gitar girince bozuluo :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.angelfire.com/mech/gollok/rainydaystudioedit.mp3

buyrun

elestirilere acigiz ama sunlari okuyup dikkate alarak elestirin :)

-gimli gene yeni bisiler denedi, iki kayit arasindaki piyano sololari farki cok ortada :P
-ben nubiyim (feci hemde, calisiyorum, tavsiyelere acigim)
-basscimiz leziz olsa da anlasamiyoz adamla bi turlu hehe[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuş, tebrikler. Bir kaç tavsiye sunsam kızmazsınız umarım... :) Bir denersiniz. Beğenmezsiniz yazdıklarımı umursamayın.

1) Hep La minör den si minör, do majör ve re majör'e çıkıyorsunuz. Bu dizilimi koruyarak mi minör'den başlayabilirsiniz arada. (Re den sonra geçmesi basit olur mesela) Arada akor değişimi güzel olur diye düşünüyorum.
2) Bu mi'den sonra sol minör la minör (ya da majör) vasıtasıyla re minör'e de kayabilirsiniz. Burada bir süre takıldıktan sonra tekrar la'ya dönebilirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

süper süper! gimliye dicek bulamıyorum, daha ikinci dinleyişim ve direk aklıma girdi. müthiş dinlendirici.

başka besteleriniz var mı bakim? bir de herkes enstrümanları ne kadardır çalıyor grupta? gimli piyanoyu, volfi bateriyi vs..[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

bi imzaa pls :) bu gidişle bunu sormaya başlarlar size :)
gerçekten güzel şöle güzel sanatları gezin bulursunuz bi saksofoncu falan tam olur. başarılarınızın devamını dileriz efenim[signature][hline]Saeros, 17 Eylül 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
izmir'deki otobüslerin yarısında bulunan en teknolojik olay vites.
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

hehe tesekkurler valla sevindim ben kendim sooliym yani
surekli refresh atiyodum butun gun biri bisi yazmis mi diye :P

ben 2 sene once 7 aylik toplam 26 ders falan aldim belki 25 falandir o haftada bir saat falan gidiyodum yani

ondan sonra calisamadim bi sene
arada pad de stick control falan sadece

sonra okulun son aylarinda okuldaki bateri de biraz calistim, ama en cok su son 3 ay da calismaya basladim :)

daha cok calisicam ama hehe[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

mm.. böyle biraz durağan oluyo parça sanki... piyano canlanıyo filan bazen ama.. geri kalan herkes bıkkın. ehuh.

bi de bas partisyonunu gimli yazsa minimal bi şekilde yorum getirse basist arkadaş sadece daha iyi olucak sanki. böyle epey saçma olmuş. bas tonu güzel ama.

volfiye biraz hi-hat kontrolü gerekiyo veya da heyecan yapmış. ehu. bi de trampet istedi benim canım. kişisel bişi.[signature][hline]sistre+cila=900 milyon... ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

hehe king crimson 21st century schizoid man abi :P

ya bu sarki eskiz de
bugun gene konustum gimliyle (ki her gun konsuyoruz) suraya sen solo sok falan, sokucam bisiler
bassistle anlasiyoruz falan)
insallah guzel olacak
dier parcalar bunun gibi degil, daha caza kayiyo, bu biraz piyano solosu gibi oldu (piyanonun melodisi ustune iden parca)
dier bi kac parcada ondan kurtulmaya calisicaz, herkes esit katkida buluncak herkes solo enstruman olmus olacak falan
yorumlar icin tesekkurler tekrar[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...