Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trio Jazz i Quartet leyecek nefesli calgi araniyor!

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar
Ben, Gimli ve bir arkadasin daha kurdugu bir jazz grubumuz var, kendi bestelerimizi caliyoruz. Davulda ben, piyanoda Gimli, basda da diger arkadas var.

Sadee geliyim hemen

oncelik saksafon, ama klarnet veya trompet de olabilir, nefesli calgi ariyoruz grubumuza, solo olayini gimli anlaticak birazdan.

Bana ya da Gimliye ozel mesajdan falan ulasirsaniz konusurz, Istanbul ici olmasi onemli[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, ciddi çalısıyoruz biraz. Amacımız Jazz festivali kapsamında yapılacak Genç Jazz'a katılmak. Bunun için yaklasık bir senemiz var. Bu yüzden "ben orta seviye sayılırım bilmiyorum nasıl olur" gibi çekinceleriniz varsa merak etmeyin, 1 sene uzun bir dönem çalısmak ve adapte olmak için.

Özellikle Saksafon çalan bir arkadas varsa harika olur

Solo konusunda merak etmeyin, cogu sarkinin zaten nefesliyle yapilmasini düsündügümüz sololarını suan ben kendim piyanodan yapıyorum. O açıdan cogu sey zaten hazır

[Bu mesaj Gimli tarafından 14 Eylül 2004 13:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl oluyor da oluyor diyorum arada ya..
başarılar arkadaşlar[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

arakdaslar lutfen sadece bi tanidigi ya da kendisi olanlar mesaj atsinlar
her update oldugunda konu buyuk bi hevesle aciyorum sayfayi (eminim gimli de acicak) ve hayal kirikligina ugruyom :)

tamam tesekkurler iyi niyetiniz icin de, yani hehe anlattim yukarda :D[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

aman sakın kötü kayıtlı şeyleri koymayın
benim başıma geldi o yüzden diorum
millet illa laf atacak ya çünkü kendisi böle müzik yapamio (içinde artık onun verdii bi eziklik mii var ne? ) hemen kayıda laf atmaya başlarlar o yüzden ii kayıt olmadan koyma en iisi :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten kayıt yapmak bi mesele
para ve zaman demek. Hersey yerine oturmadan hiç zahmet etmeye gerek yok. Herkes "yapılabilecekleri ve fikirleri" anlayamaz. Önünde gördüğünü alır gider[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulda olsam guzel olurdu, gerci gitarci istemiyorsunuz olsun ben arkada dans ederim

mortis takma o olayi kafana ya, bence guzeldi sizin studyo olayi. kayit kalitesiyle sarkiya yorum yapmak dangalakliga girer o yuzden kimse cekinmemeli kayit koymakla.

gimli, rainyday varmi playlistte, harika olur varya
Sosyal ağlarda paylaş

hay allah yaa! çok isterdim "ben varım trompetçi" demeyi ama maalesef henüz amacıma ulaşamadım. bu sene olmazsa da seneye bir adet trompetçiniz olabilir. (ya kusura bakmayın boşa update oldu biraz ama naapiyim çok canım çekti off)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 15 Eylül 2004 23:58 tarihinde demiş ki:
istanbulda olsam guzel olurdu, gerci gitarci istemiyorsunuz olsun ben arkada dans ederim

mortis takma o olayi kafana ya, bence guzeldi sizin studyo olayi. kayit kalitesiyle sarkiya yorum yapmak dangalakliga girer o yuzden kimse cekinmemeli kayit koymakla.

gimli, rainyday varmi playlistte, harika olur varya

Rainyday'in suan davullu - baslı - piyanolu , eskiz bi kaydı var.
Volfi isterse koyabilir, sayet benim upload edebileceğim bi yer yok
Sosyal ağlarda paylaş

dinledim şimdi kaydınızı, çok güzel olmuş cidden.

piyano ve bass harika uyum ve yani 5 dakka boyunca çok güzel çalmışsınız. volfied de bateri ile katılırsa çok daha güzel olacağına inaniorum , tebrikler ve devamını diliyorum gençler
yürüyün be! :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

gimlinin bestesi
yani soole yapiyoruz sarkilari (ki bu yuzden grubumu cok seviyorum ben :))

gimli piyano yaziyo, arkadas bassi yaziyo, ben ustune bateri yaziyorum onlar calarken studyoda falan, sonra bitince oturup bi 2-3 dakika sarki ustune dusunuyoruz orayi soole yapsaydin daha iyi olurdu, burda bass bi solo atsin burda sadece bateri, burda hizlan falan diyoruz.

Calisiyoruz iste :P[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...