Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir istilası

Saeros

Öne çıkan mesajlar

ouz ben right yani nick degiştirdim o cok ciddi kactı :P neyse sende baya ii mal varmıs. Bu arada biri agda yapmanı sölemiş katılıom :)[signature][hline]asdasfsgfasfgasdfgkakgakjdfgkjkjfkjasdkdjfa
asdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdas
asdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdss
Sosyal ağlarda paylaş

walla bu ouz anattı baya eglenmişsiniz yani ouz eglendigine göre nediim

Yani bu mal ouz (pyr0)la denize gittik hep beraber arklarla iskeleden kızlara hava yabıcas die atlarken bunda kulaklık sahilin en kuytu kösesinde oturmus müzik dinlio hani müzigi bulursun ama o kızları nereden bulucan halbuki anamadıgım tek sey aramızdaki en abaza sahıslardan dır... Allla alla[signature][hline]:)))))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 03 Eylül 2004 15:18 tarihinde demiş ki:
1 hafta oncesıonden konsutuk gelmeyenler aglasınlar valla boyle hıc bı bulusmada boyle eglenılmemıstır sankı kırk yıldır gorusuyoruzda :)

nerdeyse bütün buluşmalar öyleoluyor ve nerdeyse hepsinde herkes böyle diyor :D :horace:[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
I'm not fat;I'm big boned(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

www.heavymetaltr.com/forum

En uzağa ben işeyecem!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spexy, 03 Eylül 2004 15:43 tarihinde demiş ki:
Yani bu mal ouz (pyr0)la denize gittik hep beraber arklarla iskeleden kızlara hava yabıcas die atlarken bunda kulaklık sahilin en kuytu kösesinde oturmus müzik dinlio hani müzigi bulursun ama o kızları nereden bulucan halbuki anamadıgım tek sey aramızdaki en abaza sahıslardan dır... Allla alla

ee ben sapım ama abaza degilim. nitekim "sap" demek bonecrusher ın deyımıyle : " seçicidir " :) o bakımdan ben kabuguma cekılırım öyle :)

bu arada saeros sen ztn alkol kullanmıyosun abı yanı sidik lafı gecmese gene tıksınırsın :-p ice tea rulz? :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

halı saha maçı duzenlenırse gelcekler kım bı gelırım veya gelemem dıye yazsaya mıllet?
$uan gelenler ben,leviğ,llama,madcat[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

llama,madcat,leviğ,slayer77,spawn77,ben

6 kı$ı oduk gereken sayının yarısı tmm :)

p.s:6 ya 6 yabarıs di mi? yoksa 7 ye 7?[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

beyler beyaz gömlekli arkadaş bana net şifresi bulacaktı ya hani=)[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

lamacım açtıım topice bakarsan ben yedim neredeyse=![signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 03 Eylül 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
lan saeros sen Ekol'e mi gidiyosun? sana çok benzer biri bugün benim sınıfta sınava girdi

hahaha bendim o zaten ;) sana selam vericektim de sınav başladı eheh. ö.m'den devam edelim.[signature][hline]Proxa, 23 Ağustos 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
kısırlaştırcam ben kendimi
Sosyal ağlarda paylaş

adamların dersanesının ısmı bıle bir ekol ya :D

bu arada halı saha macına gelen ddık onu hıc yok sayıp paso ba$ka msj atmı$sınız braz okuyalım $u topicleri =)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...