Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumu size bırakıyorum

Mich

Öne çıkan mesajlar

NBA ya yakışmayan kavgayı hepiniz biliyorsunuzdur arkadaşlar.O kavga için 75 maç ceza aldılar.Niçin bir kavga için?BJK - Caykurize maçında adam öldürüldü sadece 3 maç ceza verildi.Yani diyecek laf bulamıyorum.Yorumu size bırakıyorum arkadaşlar.[signature][hline]Ben demişimki:
anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az
Sosyal ağlarda paylaş

1 ) NBA de bu denli kavga bir ilk bizde ise adam yaralama ve öldürme olağan bir şey
2) David Stern Indiana dan tırsmaz ama Levent Bıçakçı BJK lilerden tırsar
3 ) Tek suçlu BJK yönetimi falan filan değil polisde yüzde yüz hatalı ayırca güvenlikte ayrıca kapıda metal dedektörünü sadece süs diye kullananlar da

Daha ben bunu çoğaltabilirim amacım suçu haklı göstermek değil kendimizin noksanlıklarını ortaya çıkarmak[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

NBA ile kıyaslamak çok doğru değil çünkü futbolumuzla karşılaştırıldığında gelirleri çoook daha yüksek adamların.
Tabii bu bizim cezaların yeterli olduğu anlamına gelmiyor.
Aslında bizim asıl sorunumuz cezaların yetersiz olmaması değil ceza verilmemesi.UEFA maçlarında falan maçtan önce denetçiler geliyor, o iş öyle yapılır bizde denetim yok bişey yok.[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

aslında tabi beşiktaş burda suçlu durumda millete bilet dağııolar.fedarasyonun açıklamasında beşiktaşın bi suçu yoktur,saha beşiktaşın olduuğu için bu ceza verilmiştir dediler.Ama bjkde akıllanmıştır artık bilet dağıtmaz çapulculara..[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAİR PLAY RUHUNDAN HABERSİZ OLAN,STADA FUTBOL İZLEMEK DIŞINDA HER ŞEYİ YAPMAK İCİN GİDEN HERKESİ ,VE BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULÜP YONETİMLERİNİ ŞİDDETLE KINIYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 26 Kasım 2004 23:10 tarihinde demiş ki:
kobe bizimkilerde dağıtıyor o bileti.

Ali Sami Yen geniş olsa bizimkilerde baya dağıtır ama sorun şu kontroller sudan yapılıyor cezalar caydırıcı değil - BJK ye verilen cezayı kast etmiyorum genel cezalar -[signature][hline]Your feelings
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşlı arkadaşlarımın çoğu bu cezayı gereksiz buluyor....
daha ne diyim..
adamlara laf anlatamıyosunki...o maç sonrası yapılan aramada koltuk altlarına zulalanmış 9 tane (emin deilim) bıçak daha bulunmuş...ne kadar süper bi arama sistemiymişyaws..

adamlar savaşamaı maçamı gidiyo belli deil....sonra da fenerliler kavgacı oluyo...[signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Mandooo anlıyorum hayatında maça gitmemişsin. Bizim stadda sözde 2 yerde arama var ama istediğini sokarsın. Adam cebimdeki eşşek kadar anahtarlığın ne olduğunu sormuyo bile elliyo geçiyo. Anahtarlık değilde çakı olsa orda onuda çıkarttırmıcak.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 26 Kasım 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
düzeltme: devletin polisi değil özel güvenlik.

Ne özel güvenliği be! Mesela x takımı'nın güvenliği gidicek y'takımının taraftarına adil davranıcak öyle mi? Bizim ülkemizin magandalarına eli joplu TR polisi gerekli..[signature][hline]Novice fordfocus driver..[/i]
klh
Sosyal ağlarda paylaş

Polis te suçlu , devlet bakanları da suçlu , vali de suçlu , emniyet müdürü de suçlu ama sadece görünürdeki suçlu ceza yiyecek beki iceberg in görünmeyen tarafında kalanlar ne yiyecek ?[signature][hline]Your feelings

[Bu mesaj screamer tarafından 26 Kasım 2004 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mich, 26 Kasım 2004 21:52 tarihinde demiş ki:
NBA ya yakışmayan kavgayı hepiniz biliyorsunuzdur arkadaşlar.O kavga için 75 maç ceza aldılar.Niçin bir kavga için?BJK - Caykurize maçında adam öldürüldü sadece 3 maç ceza verildi.Yani diyecek laf bulamıyorum.Yorumu size bırakıyorum arkadaşlar.
bilmediğimden soruyorum. nbade o takımların salonları kaç maç seyirciye kapandı? kulüplerin aldığı ceza nedir yani oyuncuların değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 26 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Yahu Mandooo anlıyorum hayatında maça gitmemişsin. Bizim stadda sözde 2 yerde arama var ama istediğini sokarsın. Adam cebimdeki eşşek kadar anahtarlığın ne olduğunu sormuyo bile elliyo geçiyo. Anahtarlık değilde çakı olsa orda onuda çıkarttırmıcak.

maça gitmemişim....ok kardeş 6. hisin biraz şaşı tutmadı ...bizimkilerde arama olmasına gerek yok olay o!

ben maç izlemeye desarj olmaya gidiyorum beşiktaşlıların neye gittiği belli!!![signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''

[Bu mesaj Mandooo tarafından 26 Kasım 2004 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman gözlerin kör senin ya da her maçı VIP'den izliyorsun ve özellikle migros olmak üzere kale arkalarının halini bilmiyorsun. bizim tribündede birçok maç izlemeye gelmeyen adam var. Milli maçta bile telsim açıkta 6 kişi göz altına alındı.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

bak Holy bi yerde haklısın bu sene başına kadar devamlı suretle migros a giderdim...bi iki gfbli arkım vardı....onlar dayak yiyince bi de gfbliler tayip erdoğan için pankart açınca iyice soğudum telsime geçtim...

ama hiç değilse fbliler birbirine zarar vermiyo öyle ahım vahım bi olay olmadı hiç....ha sparta prag maçında maratona gelen galatasaray formalı elemanın üzerine yürünmesi haricinde yakın zamanda bişeye denk gelmedim....

ben hiç abartmıyorum...adamlar resmen oraya birilerini bıçaklamaya gidiyolar...suçun yarısı zaten o bıçağı taşımak...[signature][hline]Aşkıma:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...