Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Faction Warfare ile ilgili bilgi

NoEntarnce

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar,

Cevaplar için teşekkürler. Şimdi size belki komik gelecek ama plex'in defansifmi yoksa ofansif mi olduğunu nasıl ayırt edebiliriz? Muhtemelen dediğiniz gibi biz herhalde defansif olana girdik o yüzden lp bu kadar düşük oldu :(

Not: Caldari FW menüsü nü açınca Tier 2 görünüyor( yukarıda sorulduğu için yazıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

Infrastructure Hub'a( IH)LP donate etme mevzusu ile ilgili bilgi alabilirmiyim. Aslında merak ettiğim şu. Kendi LP mizin bir kısmını IH 'ye bağışladıktan sonra IH lvl'ı arttığı için daha fazla lp'mi kazanmış oluyoruz? Donate etmeyen kişilerde bu durumdan faydalanabiliyor mu? Ne kadar donate edersek karşılığında ne kadar kazanıyoruz?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

SplendidRipper said:

Arkadaşlar,

Infrastructure Hub'a( IH)LP donate etme mevzusu ile ilgili bilgi alabilirmiyim. Aslında merak ettiğim şu. Kendi LP mizin bir kısmını IH 'ye bağışladıktan sonra IH lvl'ı arttığı için daha fazla lp'mi kazanmış oluyoruz? Donate etmeyen kişilerde bu durumdan faydalanabiliyor mu? Ne kadar donate edersek karşılığında ne kadar kazanıyoruz?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

geldim geldim.

Şimdi donate ettiğin miktarlar ufak tefek, atıyorum 20k 30k bile olsa çok işe yarıyor.

ne işe yarıo bu?
sistemin tieri arttıkça, genel tier artıyor. Kazandığın LP ler artarken, ürün almak için harcadıkların azalıyor.
Üzerine sistemi ele geçirmeleri daha zor olup istasyon servisleri falan artıyor.

ama millet yapıyoken yapmakta fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...