Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bana şans dileyin lütfen.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

diaboliq said:

oğlum süper geçti lan!

4 bardak vodkadan sonra sapıtır gibi oldum ama arka arkaya içilen 2 adet şekersiz türk kahvesi durumu dengeledi. gayet olumu bi görüşmeydi. sanırım yengeniz oldu. hadi bana hayırlı uğurlu olsun...

şans dilediniz falan ya baya tuttu oğum lan... bir araya gelince yapılmayacağı şey yok bu forumun...

hadi el ele tutuşup "diaboliq sasha grey ile bir gece gecirsin" diye bi totem yapalım dua edelim.

adam pislik çıktı rıza baba!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi dün gece biz yengenizle yine buluştuk... bu sefer bol alkollü bir ortamdı. evdeydik.

ben yine alkolün bokunu çıkarmışım ve televizyon kumandasıyla kıza evlenme teklif etmişim... abi çok vahşi bi geceydi böyle ara ara hatırlıyorumda... bi ara kız ağlıyodu galiba , neden ağlıyodu onu çözemedim.. sanırım o da hatırlamıyo hiç bişey demedi bu konu hakkında.

sonra bir görüntüde de ; kız koluma tekme atıyo , o var... ama kavga değil gibi , böyle atarsın atamazsın tarzı gaza getirme sonucu atılan bi tekmeydi. bu arada kızda baya tekme attı lan koluma...

sonra kolumda ısırık izi var kocaman. morarmış falan. sağ başparmağım kesik. ama öyle ciddi bi kesik değil.

yengenizi eve bıraktıktan sonra , bahcedeki köpeğime sarılıp biraz bahcede yattım diye hatırlıyorum...

alkol işi biraz can sıkıcı olmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

şimdi dün gece biz yengenizle yine buluştuk... bu sefer bol alkollü bir ortamdı. evdeydik.

ben yine alkolün bokunu çıkarmışım ve televizyon kumandasıyla kıza evlenme teklif etmişim... abi çok vahşi bi geceydi böyle ara ara hatırlıyorumda... bi ara kız ağlıyodu galiba , neden ağlıyodu onu çözemedim.. sanırım o da hatırlamıyo hiç bişey demedi bu konu hakkında.

sonra bir görüntüde de ; kız koluma tekme atıyo , o var... ama kavga değil gibi , böyle atarsın atamazsın tarzı gaza getirme sonucu atılan bi tekmeydi. bu arada kızda baya tekme attı lan koluma...

sonra kolumda ısırık izi var kocaman. morarmış falan. sağ başparmağım kesik. ama öyle ciddi bi kesik değil.

yengenizi eve bıraktıktan sonra , bahcedeki köpeğime sarılıp biraz bahcede yattım diye hatırlıyorum...

alkol işi biraz can sıkıcı olmaya başladı.

bütün gece köpeğinle takılmış reyiz, alkolü azalt. köpeği de rahat bırak, sahibi olabilirsin ama belli ki sana özel bir şeyler hissetmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DrStein said:

ya, her şey olabilir de, şu televizyon kumandasıyla evlenme teklif edilmesi olayını anlamadım ben.

kumandayı elime alıp benimle evlenir misin demişim sanırım. kumandayıda evet diyince hediye olarak vermişim galiba. o da tam hakim değil konuya. yani tek taş yerine kumanda verdim heralde.

kafa yüksek , yüksek kafa.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 2. buluşma oluyor. resmen salça olmuşum kıza ya pfff..

bide dün gece cekilen bi fotoyu yolladı , aynanın karşısında çekmişiz... abi bildiğin sapık gibi çıkmışım. kız gayet güzel gülmüş ben gülememişim. bildiğin sarhoşluktan gülmek aklıma gelmemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

evet 2. buluşma oluyor. resmen salça olmuşum kıza ya pfff..

bide dün gece cekilen bi fotoyu yolladı , aynanın karşısında çekmişiz... abi bildiğin sapık gibi çıkmışım. kız gayet güzel gülmüş ben gülememişim. bildiğin sarhoşluktan gülmek aklıma gelmemiş.

görelim fotoyu yoksa -pati kurallarını biliyorsun dostum- inanmıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...