Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Cumhuriyet bile var. Hani adam öyle demiş ki sanki sadece dinci gazeteler dağıtılıyor. Aklı başında her insanın okuyacağı çeşitlilikte gazete var, şekil a. Kimsenin okumadığı dandik gazeteleri yok diye bütün thy yönetimine mail atmış adam lol.

Neyin kafasi?
Orada klasik yanci gazeteler radikal,star,yeni safak,haber turk ve tabi milliyet tabak gibi gozukurken siz ne diyorsunuz allah askina?
Gazeteler bu arada dagitilmis cunku sipeys belli ki son ana kadar kicini kaldirip ucaga binmemis,zamanlar bitmis.
Netice olarak yalan nerede? Aydinlik,sozcu,yurt,yenicag goremiyorum orada?
Ve yeni safak bagiriyor o fotografta.
Yalan borcum mu var size?thy yonetim kuruluna yazmisim ki cevap alana kadar yazmaya devam edecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

can olmadı bu gülüm :/

cumhuriyet yok sözcü yok aydınlık (zaten olmasını beklemiyorum ya) yok yeniçağ yok

ha bununla berabet yeni akit yok zaan da yok (yada geldiğ igibi bitmiş bilemiyoruz)

aslında bu fotoğraftan yeterli bilgi alma şansımız yok belki geldi ve talep doğrultusunda bitti bu gazeteler. THY ye tedarik sağlayan yay-sat vs bayiisi ile görüşmek gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Siralama soyle...
Ters duran milliyet,radikal,turkiye,bugun,star,yeni safak,star,milliyet,haber turk,sabah,adını okuyamadığım gazete(edit:milli gazete),star,star...

Zamanlar dagitilmis.akitlerde.belki alt raftada vardir.gozukmuyor.
ama yandas basinin kalani orada duruyor.

Bu baslik yandas medya haberciligi olmus.gercekleri saptirarak haber yapmis sipeys hem de kendi cektigi fotograf ayan beyan ortadayken.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dakka olm..zaten hatundan bir ton firca yedim kalkar kalkmaz yine mi pati diye.lan ben bu basligi yanlis mi anladim yoksa sipeys benim dediklerimi dogrulayan bir baslik mi acmis?
Cay icmem lazim acil!!!!

edit: yok ya...adam bildiğin inatçı troleybit! lan çektiğin fotoğraf kabak gibi benim leyhime bir delil...2-3 tane de yancı almışsın,yazmışsın da yazmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

yekeyeke said:

sipeyskeyk said:

Buyrun. Thy amman-istanbul uçuşu, sıcak sıcak koyuyorum uçak kalkmadan. Ah çetin bey ah.http://s13.postimg.org/40zd4ezyv/image.jpg

Şu resimde Cumhuriyet, Yeniçağ ve Sözcü'yü işaretler misiniz rica etsem?

radikalin altinda, devir diye yazan cumhuriyet degil mi?

yok yiğidim, o gazete türkiye gazetesi.
:) hee,ben cumhuriyet dağıtılmıyor yazmadım bu arada,o da artık yancı gazetelerden olduğu için 1-2 tane dağıtılıyor uçaklarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuddisi doğru söyle post mu kasıyorsun nasıl bir flood o ya birleştirsene mesajları ard arda 15 tane yazmışsın.

Neyse konumuza dönelim. Bir homosapien'in okuma sorunu yüzünden g*t oluşunu izledik bu konuda :)

Teşekkürler paticik hernerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...