Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Finklorpeyniri said:

aquila said:

esinle vakit gecirden hakaret cikarmak gercekten acayip bir kafanin eseri galiba.

bilmediğimiz problemleri olabilir. saygı duymak lazım. olmuyor olabilir bazı şeyler. sonuçta foruma verilen bu enerji başka biryerden geliyor biryerde.

o yaşta çünkü zor bazı şeyler. iletişim mesela çok zor.

eveeeetttttt... bi bidon benzin de döküldü yangına... bütün forumu yakar artık bu.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

KuddusiMavra said:

nasıl ne alakası var, mesajı yazdım, gönderdim, 30 saniye sürmedi sildim...pusuya yatmış,bekliyormuşsun, anında görüntü yaptın...
böyle olunca ben de "işin gücün yok belli" diyorum?
anlaşılmıştır sanırım?
guncel baslıklar tusu var basıyosun son cıkan mesaja basıyosun sonra cıkan mesaja cevap vereceksen quote tusu var yaklasık 3.2 saniyeni alıyor. ama nyie anlatıyosam nasılsa mesaj quotelamayı beceriyoruz diye issiziz

he gülüm, he...bir sen akıllısın...
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

screwy said:

KuddusiMavra said:

nasıl ne alakası var, mesajı yazdım, gönderdim, 30 saniye sürmedi sildim...pusuya yatmış,bekliyormuşsun, anında görüntü yaptın...
anlaşılmıştır sanırım?
guncel baslıklar tusu var basıyosun son cıkan mesaja basıyosun sonra cıkan mesaja cevap vereceksen quote tusu var yaklasık 3.2 saniyeni alıyor. ama nyie anlatıyosam nasılsa mesaj quotelamayı beceriyoruz diye issiziz

he amcacım he bi sen akıllısın
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

KuddusiMavra said:

screwy said:

KuddusiMavra said:

anlaşılmıştır sanırım?

he amcacım he bi sen akıllısın

estağfurullah...haddime mi düşmüş? ben nereden bilirim quote tuşu var, 3.2 saniyeni alıyor son çıkan mesaja basınca çıkan mesaja cevap vermek?
Sosyal ağlarda paylaş

Çetintaş sen kafanda edeceğin lafı hazırlayıp herhangi birini quotelayıp altına yazıyorsun değil mi ben yanlış anlamıyorum? Alıntıladığın insanların ayırıcı bir özelliği yok yani, öyle mesaj boş görünmesin araya beyaz atalım diye yapıyorsun tamamen değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

sonra deluzyonal diyince suclu oluyoruz adam kendisini takip ettigimi acıgını kovaladıgımı falan sanıyor. farkında degil ki isvicre peyniri gibi delik desik her yerinden acık akıyor bakmaya gerek yok gormek icin.

sen hala real madridin cimbomdan daha iyi takım olduğunu kabul etmeyen adamsın değil mi? B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

aquila said:

esinle vakit gecirden hakaret cikarmak gercekten acayip bir kafanin eseri galiba.

bilmediğimiz problemleri olabilir. saygı duymak lazım. olmuyor olabilir bazı şeyler. sonuçta foruma verilen bu enerji başka biryerden geliyor biryerde.

o yaşta çünkü zor bazı şeyler. iletişim mesela çok zor.

nasıl saldıracağınızı şaşırıyorsunuz, ayıp ama.
Sosyal ağlarda paylaş

yok,anlamadığı belli zaten.

yalnız bana olanca hakareti sayıp dökmelerine inan ki bir şey demiyorum.

fakat eşimi karıştırmaları çok çirkin. demin sorduğun soruyu harbiden anlamadım, ama alıntıladığım mesajları bazen ayıpladığım için, bazen de cevap vermek için alıntılıyorum. Şükrü tutmuş adamın mesajına destek olmuş, bir yerde ortak olmuş. yahu eşimle vakit geçirip geçirmemem bu forumdaki insanların haddine mi düşmüş? belden aşağı laf etmeden sataşamıyor mu bazı insanlar? ya da dertlerini anlatamıyorlar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamın özel hayatına giriyorsunuz, git şunu bunu yap, şununla bununla vakit geçir, iyi davran diyorsunuz. Neden buradasın diye soruyorsunuz. Bunlar bel altı vurmaktır. Fikir tartışmak isteyen fikir tartışsın, fikirler tartışılır ama kişinin karakterinin tartışılması hoş değil, adam sinirlenmekte haklı.

Eşinle vakit geçir, ona iyi davran demek hakaret olmayabilir ama yanlış anlaşılmaya, provokasyona çok açık bir cümle. Böyle bir cümlenin, iyi niyetle bile yazılmaması gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...