Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tam 6 saattir sigara içmiyorum

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Xenocide said:

Challange Accepted.

Olur a bırakırsam, seneler sonra bu başlığa böle bakıp bakıp hey gidi günler diyeceğim.

bırakamazsın...öğle yemeğinin ardından,"lan bu kadar sigara içtim,neden bugün bırakayım ki?"dersin ve yakarsın sigarayı.

öğle yemeğinin ardındayım şu anda. Lakin İÇMİYORUM AMEKÜ İÇMİYORUM LAN, ŞU Bİ ÜSTÜMDEKİ DALLAMAYA RAĞMEN İÇMİYORUM MESELA
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

24 saate ramak kaldı ha gayret. o değil de bi ara midem bi ekşidi, bi yandı böyle iğrenç. sigara yüzünden midir ki acaba.

1 ay sonra nefesinin değişmeye başladığını hissedeceksin, sigarayı bıraktığına o kadar mutlu olacaksın ki. aradan 3 ay geçecek, bir barda otururken arkadaş ortamında şöyle bir bakacaksın herkes püfür püfür içiyor, ulan ben neden içmiyorum biranın yanında en iyi bu gider diyerek tekrar başlayacaksın. belli bir dönem içtikten sonra yine bırakma kafasına girebilirsin, güzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Xenocide said:

24 saate ramak kaldı ha gayret. o değil de bi ara midem bi ekşidi, bi yandı böyle iğrenç. sigara yüzünden midir ki acaba.

1 ay sonra nefesinin değişmeye başladığını hissedeceksin, sigarayı bıraktığına o kadar mutlu olacaksın ki. aradan 3 ay geçecek, bir barda otururken arkadaş ortamında şöyle bir bakacaksın herkes püfür püfür içiyor, ulan ben neden içmiyorum biranın yanında en iyi bu gider diyerek tekrar başlayacaksın. belli bir dönem içtikten sonra yine bırakma kafasına girebilirsin, güzel oluyor.

ben bunu 2 sene sonra yaptım bıraktıktan sonra. yaklaşık 2 senedir dışarıda arkadaşlarla içerken yakıyorum bir iki tane. ama ayda bir kereden fazla yapmamaya çalışıyorum. dünyanın en mutlu insanıyım. hem de acayip zevk alıyorum içtiğim sigaralardan ayda 2 ayda bir kere.

daha önce da yazmıştım bunu ama yani tekrar düzenli içiciliğe başlamamak elinizde demek istedim ehe mehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...