Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hepsiburada allah belanı versin.

Joker

Öne çıkan mesajlar

Valla bende lanet okuyorum bu aralar hatta abv diye mesaj attım.

Adamlar şu tarihler arası alışveriş yapın 100tl hediye çeki alın diye mesaj gönderdiler.

Yaptık alışverişi hediye çeki 50tl lik iki parça olarak birinci 15 mayıs 15 haziran öteki 15 haziran 15 temmuz arasında kullanılmak üzere 50tl lik iki çek veriolarmış.

Dolandırıcılık bu resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Adamlar şu tarihler arası alışveriş yapın 100tl hediye çeki alın diye mesaj gönderdiler.

Yaptık alışverişi hediye çeki 50tl lik iki parça olarak birinci 15 mayıs 15 haziran öteki 15 haziran 15 temmuz arasında kullanılmak üzere 50tl lik iki çek veriolarmış.

lol klasik Türk aklı işte

okudun mu peki hiç kampanya detaylarını? Açık açık yazıyor orada ne zaman verileceği ve hangi ürünler ile birlikte kullanılacağını.
Sosyal ağlarda paylaş

bana gönderdiği kampanya detaylarını içeren mailde yoktu sattığı ürünün altında 100 TL hediye çeki ibaresinde yoktu.

Adam 50tl lik 2 çek demiyor 100 TL diyor direk.

Türk aklı dimi sürekli dolandırılmak için bekleyen ama bu tarz şeyleri 0 bilgiyle reklam olarak lanse edende avrupa aklı olsa gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Her yerde böyledir bu.

Kampanya koşullarını okuyacaksın. Aynı kampanyadan ben de yararlandım ve net bir şekilde yazıyor 2 parçada verileceği. Hatta kozmetik ürünlerinde falan kullanamıyorsun gelen çekleri.

Haksız oldukları yerler mutlaka var da, bu kadar değil.

kampanya koşullarını okumasam bile üstte farklı altta farklı yazması yanlış. 100 TL lik kupon veriyoruz diyor. toplam 100 TL eden kuponlar demiyor. eğer yasal olarak bişey yapılamıyorsa bile bu bir yasal boşluktur.
Sosyal ağlarda paylaş

şu kampanya sanırım, benim maile gelmisti.
http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3809&m=1&utm_source=mailcampaings&utm_medium=mail&utm_campaign=xhbPazarlama.Genel.Hediyeceki_22_02_2013&mid=Pazarlama.Genel.Hediyeceki_22_02_2013&utm_emmid=282FC79D2C4645A88C1CC030D6254766&utm_emcid=A49E2EDBD2AC45028B946C417F88A4A8
Sosyal ağlarda paylaş

E hep böyle. Ben bi kitabın 1 hafta teadarik süresinde durduğunu bilirim.

Gangren said:

Her yerde böyledir bu.

Kampanya koşullarını okuyacaksın. Aynı kampanyadan ben de yararlandım ve net bir şekilde yazıyor 2 parçada verileceği. Hatta kozmetik ürünlerinde falan kullanamıyorsun gelen çekleri.

Haksız oldukları yerler mutlaka var da, bu kadar değil.

Herkesin elli satırlık kampanya koşulu okuyacak zamanı mı var? İki kelam saçmalama allasen. Öbür mesajlarda da tuhaf bi şekilde hepsiburada'yı delicesine savunmuşun. Orda mı çalışıyon nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

ürün sayfasında böyle yazıyor

said:

Bu fiyata son 9 ürün!
Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı XXX TL (KDV Dahil)olacaktır.

Ürünü sipariş verdikten 2 gün geçti sipariş takibinde yazan bu.

said:

1 Adet | Tedarikçi firmadan bekleniyor

ürünlerin hepsini depoda bekletmiyorlar. tedarikçiyle anlaşıyor 300 adeeti şu fiyattan satarım diye. normal
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

kampanya detaylarında yazıyor o. küçük yazıları okuyun abi

edit; söylenmiş lol
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Joker said:

ürün sayfasında böyle yazıyor

said:

Bu fiyata son 9 ürün!
Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı XXX TL (KDV Dahil)olacaktır.

Ürünü sipariş verdikten 2 gün geçti sipariş takibinde yazan bu.

said:

1 Adet | Tedarikçi firmadan bekleniyor

ürünlerin hepsini depoda bekletmiyorlar. tedarikçiyle anlaşıyor 300 adeeti şu fiyattan satarım diye. normal

tişikirlir cptn ibviıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

iki tip çalışma türü vardır biri stoklu biride stoksuz. deponda ki mal stokta demektir. deponda yoksa stoksuz çalışıyorsundur.

abicim. "kampanya stoklarla sınırlıdır" derken adam tedarikçisinin stoğunu söylüyor olabilir. ben de sorduğumda "mallar depomuzda değil" yanıtını almıştım zamanında.

ha ürün "hızlı gönderi" yazıyordur (sanırım o ertesi gün kargo demek hb için), ona rağmen bekletiyordur tamam. ha gerçi bana o da oldu. ama bu kadar rage olması için daha beklemen lazım bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

aynı şeyden bende muzdarip im
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...