Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumda artan ırkçılık

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Catze said:

Yeter vurmayın artik Uzaykekine, öldü adam. Garbage a kadar kovalamiş Tatar :-)

sipeyskeyk said:

Catze, canını mı yaktım bebeğim niye havlıyorsun?

yukarıdaki örneklerde adamlar sana hakaretvari konuştuğu için karşılık verdin de burda ne yaptın ? böyle bir adam olmasan dediklerine inanıcam da, pek düzgün bir adam değilsin, humanist, zeki rp si yapan adamın tekisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Catze said:

Yeter vurmayın artik Uzaykekine, öldü adam. Garbage a kadar kovalamiş Tatar :-)

sipeyskeyk said:

Catze, canını mı yaktım bebeğim niye havlıyorsun?

yukarıdaki örneklerde adamlar sana hakaretvari konuştuğu için karşılık verdin de burda ne yaptın ? böyle bir adam olmasan dediklerine inanıcam da, pek düzgün bir adam değilsin, humanist, zeki rp si yapan adamın tekisin.
Sinirli anıma denk gelmişti bu hatırlıyorum, özür dilerim burada hatalıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

İnsanların kendi inanmadıkları / aptalca buldukları şeylere karşı genel terbiye sınırlarına sığmayan tutumları var bu forumda. İnsan gibi tartışmak hayal resmen, hemen aşağılamaya çalışma, orta okul seviyesi hakaretler, dine / ırka bağlı yorumlar vs. geliyor.

Genel tavır yanlış, çirkin. Bazı arkadaşlar gerçekten evlerinde terbiye almamış imajı çiziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

paticik forumunu demokratik bir forum zannederek ay da öyle olmasını umarak en büyük hatayı yapıyor bazı kişiler. paticik bir özgür düşünce forumu değildir. her fikir eşittir ama bazı fikirler daha eşittir mottosu buranın ilk kurulduğundan beri var. forum idarecileri de asla tersini söylemedi bunun. biz kendi kendimize özgür düşünce platformu olduğunu düşünüp yazdık, sonucunda üzüldük.

bu forum, siyasetin tartışıldığı bölümde gençliğe hitabenin asılı olduğu, atatürk milliyetçiliğine bağlı, ne mutlu türküm diyene sloganını benimsemiş bir forumdur. bunun dışındaki fikirler de bu forumda kurallara riayet ettikleri sürece ifade edilebilirler, yasak değildir. ancak eğer şu yukarıdaki saydıklarıma kısmen veya tamamen aykırı bir fikri savunacaksanız sözlerinizden dolayı aşağılanmamanız, hakarate uğramamanız garanti edilmez.

baştan bunu bilirseniz sonrasında hüsrana uğramazsınız.

ya da benim ve eskiden yazan birçok kişinin uzun zaman önce yaptığı gibi fikir yazmayı terkedip sadece eğlenmek maytap geçmek için mesaj atarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...