Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Skrillex ne biçim bi müzik? Yaşlandım veya beni aşıyor.

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Dubstep müthiş bir tür. Herkes her türü dinlemekten hoşlanmayabilir hatta nasıl arabeskçi bir insana metal ilk kez dinlettiğinde "bu ne lan gürültü bunu mu dinliyorsunuz abua?" demesi durumunu bu konu içinde başka arkadaşlar yapıyor hemde çok entellektüel bir şekilde.

of keşke ikili üçlü kombinasyonlarla kafanız güzelken dinletebilsem böyle müziği hiç dinlemediğiniz farklı bir şekillerde duysanız falan kendinizden geçseniz ses, müzik , metafizik , algı ötesi falan.. ama hiç birşey takılmasam da çok severdim (tu)

herkese ilginç pazarlar

Play Me
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya boş kafada çok güzel. çünkü bass alabileceğimiz en yoğun duysal zevklerden biri. dubstepde bunu çok farklı şekillerde yoğrup verebiliyor. boş kafa da çok aşırı keyif alıyorum.

ama dünyanın en ilginç deneyimlerinden biri dubstep + special k = 7D müzik keyfi böyle dimentionlar , timeline'lar layer layer ;D
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum bence de 'saçma sapan' bir müzik tarzı ancak bu ülkede nasıl hala ismail yk dinlenebiliyorsa dünyada da benzer şeyler oluyor çılgınlar gibi dubstep dinleyen bir kesim var. benim için müzik dediğin metaldir ancak dinleyene de saygı duyarım. ha hala skrillex bikaç yıla kaybolur diyorum o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kadar da leş değil ya. tabi skrillex için değil dubstep için konuşuyorum. pek anlamasam da skrilleksin yaptığı da dubstepin bir alt kolu oluyor, biraz daha hardcore olan kafa siken müziklerden.

chillstep ve benzeri türleri çok daha hoş geliyor kulağa, oyun felan oynarken gayet de güzel gidiyor illa meth+koko+bong üçlüsüne gerek yok yani

http://www.youtube.com/watch?v=jZNwDznpa7s

http://www.youtube.com/watch?v=2omb_4O5DkQ

http://www.youtube.com/watch?v=uAFjgpuWREM
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

hakkaten şu dijital müziklerin konserleri nasıl oluyor? "canlı performans" dediğin şeyin canlı kısmı nedir yani, sample'ları anlık playleyince canlı performans mı oluyor şimdi?

dj lerin yuzde 99.9 u press & play. adamlar saklamiyor zaten, bizim isimiz studyoda diyor. EDM festivalleri cok buyuk organizasyonlar ve hata kaldirmayacagi icin oyle organizasyonlarda imkansiz. Zaten djlerin seti onceden alinip ona gore isik show fln hazirlaniyor. Hepsi show yani.

deadmau5 said:

we all hit play.
its no secret. when it comes to “live” performance of EDM… that’s about the most it seems you can do anyway. It’s not about performance art, its not about talent either (really its not) In fact, let me do you and the rest of the EDM world button pushers who fuckin hate me for telling you how it is, a favor and let you all know how it is.
I think given about 1 hour of instruction, anyone with minimal knowledge of ableton and music tech in general could DO what im doing at a deadmau5 concert. Just like i think ANY DJ in the WORLD who can match a beat can do what “ANYONE else” (not going to mention any names) is doing on their EDM stages too.

Dedigin gibi sample lari tek tek oynatanlarda var misal

edit: sarki 4:30 da basliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...