Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Pc degistirene kadar ben pvpden keyif alamayacagim. zindanlarda tank warrior veya healer oynamayi dusnuyorum Takimda hangi role ihtiyac olacaksa bakariz .

Dolasiyorum amacsizca ogreleri buldum . Rangerim ok almayi unutmusum ama . Ogreler ranged .Sende mi fakirsin ? Moblari birbirine kırdır . aliyorum birini karsima ogre boss da bana tas atarken ogre bully leri yaraliyor . yolumu oyle buluyordumm . cok zorlaniyorum tabii gear yok skirmishim melee olmuyor armorsuz . sonra gank geldi tek vurdu bir oyuncu öldüm .

4 gundur hag feat bitirememistim ganklerden dolayi . bugun warrior a gectim . cok coolum ama . oturmusum rest falan baktim arkamdan sudan iki warrior cikti . kalktim kalkanimi kaldirdim . bakip gittiler sanrim ustumde chain set in sadece 2 parcasi oldugu icindi .kollarim ciplak.. boyle adam da var .
Sosyal ağlarda paylaş

birini oldurup resledim . ilk kez ellerim titredi oyunda . braz ilerde ceset gordum . comelmis beklerken 2 adam cikti karsidan . opladim zipladim binege bindim ama skirmishden kacilmiyor . indirdi binegimi . ben bi daha opla zipla daldim calilarin arasina . magara varmis yakinda . comeldim bir tasin yanina gecipp gittiler tam niyetlendim cikayim ayak sesleri geldi biri binekle biri bineksiz ariyor beni . cok iyi bir cukur buldum gizlendim 5 dakika kimildamadim adamlar hala ariyor . elim yoruldu c ye basmaktan . ciktim magaraya gireyim kapisayim dedim . sirtimdan ok yedim. girdigim magara degilmis cikisi varmis ... orasi da tas calı girdim arasina yine ters yurudum ciktim ordan ama fena heyecan oldu .

bildigin predator beni kovaliyor gibi hissettim abi . o 5 dakika beklerken acaba videoya mi aliyorlar beni goruyorlar mi su an diyorum . adamlardan da ses cikmiyor comelerek ariyorlar beni . uzum zamandir boyle heyecan yasamamistim
Sosyal ağlarda paylaş

bugün beklemedeyiz.

said:

May Week 3:

The third week of May we’re adding our first major Dungeon and addressing a several community issues we had prioritized. This update among other things will include:

New Troll monsters
New Zombie monsters
New Troll Lord monster
New Cave Troll Monsters
New Dungeon: Iriendir

Community Issues:

Party Kill Round Robin: We’re implementing a party distribution system that operates in a round robin fashion.
Holding Protection Shards: We’re implementing a protection shard mechanic that operates through the clan GUI and uses Dominion Points.
Territory Control map painting: We’ve been investigating the possibility of painting territories on the map. This is more a visual enhancement rather than an actual gameplay effect
Clan holding improved crafting: The purpose is implementing crafting operations in clan holdings that also more efficient, costing less gold, and having a higher success rate. This is one of the measures to be taken to increase clan holding worth.
New Unique Resources: We will have several (at least 10) completely new unique resources that will be used as special rewards.
Smaller Strong Boxes: Their current size allows players to block passages with them and this was obviously not their intended use.
Reduced Building Costs: Clan holding building costs are to be reduced, as well as clan holding building hit points, and increased dominion gained when destroying clan holding buildings.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Some additional information on the subject.

Unfortunately for practical and calculation reasons it's not an option to implement kill splitting. Apart from the feats there is leader-board functionality that we need to take into consideration and splitting a kill like this will cause us problems.

Additionally, we are planning on offering the round robin mechanic as an option, you will be able to disable it and use the last hit mechanic.

Finally, there is a way to reset the round robin order and that is by changing the party leader. Doing so will recalculate the order placing the new leader at the top. This means that you can choose which player will get the next kill by making him the party leader.

Thank you for the feedback so far and keep it coming.

Round Robin'i açıp kapatabiliyormuşsun. Herkes 0 dan başladığında bi spawna round robin gidilir. Ne zaman 1 kişi falan boostlanio o zaman disable edilir.

Eh yine fena değil, hala yetersiz ama kill split yapamiolarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

işte açıp kapatabiliosun round-robini

öle bi durumda yine şimdiki sistem gibi olacak

ama evet 2 kişi bitirmiş 3 kişi nin kasması gereken 5 kişilik grupta yine sıkıntı yani

o 3 kişi yine last kill için kapışcak

round robin yapsan bu sefer o 2 kişi boşuna kill alacak vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

abi o durumda partiyi dagıtın 3 kisi partide kalsın diger 2 si ortamda bulunup last hit yapmasın.

e tamam işte yine last hit yapmasın parti dağıt falan gibi abukluklara başvurmak zorunda kalıcaz, sistemin amacı kolaylık getirmek iken beraberinde yeni zorluklar getiriyor mübarek.

herkes sıfırdan başladığında faydalı, onun haricinde mutlaka bi arıza çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...