Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

ben oyunu ilk kez aldım ve yükledim. Torrentten çektim. Sonra Lobby'e girdi ama yanlış dosya var deyip 100mb daha yükledi. Tekrar girdim 720mb daha update etti. 7 8 kere girmeye çalıştım unable to initialize all modules diye hata veriyor, giremiyorum oyuna. Bunla ilgili bir şey biliyor musunuz? :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben yarın akşam yurtdışına çıkıyorum iş gereği 14 gün falan yokum, forum morum bakarıng ama oyun içi gather'dan ileri gitmez. alışın kavrayın biraz da akşamları beraber grind yapalım. gına geldi primalist solo/duo'dan. 3-5 kişi çok güzel spot kamplanıyor. girişin pvp'e çekingenlik etmeyin, reskill yiyin güzelce.
Sosyal ağlarda paylaş

no liferda daha fazlası vardır şu an çok rahat

tek class oynayan adam için 15k dan sonra da pek değeri yok zaten adam gitsin isterse 350k pp yapsın. 15k'da skilleri alıp, 75 yapıp, 4. booster + bir stat'ı 75 yapıyorsun base olarak.

stat 100 ile 75 olması, skill'in 75 ile 100 olması arasındaki pp farkı 2-3 katı fakat kombatta yarattığı fark mikro ötesi. tabii no lifer her zaman deneyim + gearla da ezer orası ayrı.

şu an hep psikopat tipler spawnları kamplıyor. pvp deneyimi olarak beni 2 e 3 e katlayan adamlar. pve featleri için acele etmiycem, kenarda cebimde dursun. gather / craftlara yoğunlaşıyorum masterylere kadar. onlar bitince spawnlar baya boşalmış ve nooblarla dolmuş olacak. o zaman pve'lere geçmeyi planlıyorum. zaten ülke dışında olacağım için çok da işime geliyor. tahmin ediyorum pve featlerine girmeden 20k görücem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...