Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

o zaman önceki yamaların üç misli civarında. acaba içerik nedir onu bir yazsalar da incelesek.

steam bu oyunun nasıl arkasında duracak merak ediyorum. olası sorunlarda prestij kaybedebilirler.

zaten işin içine girmiş olan bizler için çok iyi. ne kadar az yünanların işini düzgün yapmasına kalırsak o kadar iyi. steam bir nevi aracı olacak eheuh.
Sosyal ağlarda paylaş

burda
said:
These are the notes for today's long patch. We apologize for the extended downtime today, the sound patch was very large. Servers should be up shortly. Here are the notes:

Fix for withdrawing item from organization bar of clan bank without having the appropriate permissions.
Audio re-mixing, balanced towards combat gameplay (loudness/distance).
Added ambient music tracks to NPC cities, and decreased pause duration between tracks.
Tweaked Jump skill so it's more responsive than before.
Sosyal ağlarda paylaş

Argoel said:

hergün bir indie oyun kadar patch indirtiyorlar. 525 mb patch yapmışlar sadece müzikleri ve sesleri düzeltmişler. Anlam vermek güç. mp3 mü indiriyoruz 500 mb.

gecen adamlar server a ram taktılar dıye kapattılar clusterda yok adamlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

acele etmeyin abi

son 1 haftada çok ciddi gelişmeler oldu client tarafından. en azından benim için. dün 3 saat aralıksız pvp yaptım ne bir ping, ne load lag, ne fps düşüsü yaşadım. anladığım kadarıyla content hazır bazı konularda.

dungeon ve market gelecek. büyük ihtimal 1 haftaya falan. o gelsin öyle denersiniz. bir de oyunu almadan clan'a girin, oynayacağınız adamlarla. yoksa savrulursunuz şuursuz gibi nefret edersiniz oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bence satışların düşüklüğünü görüp mecbur kalacaklar hahah

AV'i tanımıyorsun abi.

Off topic :

We apologize for the downtime today, this is a large patch which needed quite a bit of testing.

The patch also coincided with the Steam launch and we need some more time to synchronize the patch with the Steam servers. We're working on an ETA but it shouldn't be too long.

Thank you for your patience.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şu yeni başlayanlar için Uzik'in guideları çok iyi , şimdi o keybinding videosundan sonra baktım dierlerine de

https://forums.darkfallonline.com/showthread.php?362900-Uzik-s-Ultimate-DFUW-Guide

bakın eğer prowess nasıl toplicam tek başıma başta nasıl karakter kasacam nelere veriyim falan diye düşünüosanız bakın bu linke

özellikle 3. video güzel
Sosyal ağlarda paylaş

DF1'de vardı abi işte, kurtlar uzun ve inceydi, cüceler kısa ama kalındı vs. çok çok mikro fark ediyodu. zaten hitbox dediğin fps değil ki tek bir hitbox yani kütle olarak. herifler onunla uğraşmamak için herkesi insan yaptılar... asıjodasıda kurtlar bir geldi ten rengi değişik insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...