Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

hahah

geçmiş olsun abi :)

ya kaybedilecek yani , mis gibi videolar izliyoruz orada adamları döverken millet

o dövülen adamlar naapsın orada 4 v 4 kapıştılar bingildakin koyduu video da o 4 kişi naapsın mesela hehe

oluyor öle :) kordinasyon pratik alışmaca

ben de zerre aksiyona giremiyorum zaten fpsem yerlerde, bi de tutturamiorum çoğu zaman öle hareketli targetlara kolay değil

videolar da insanlar mis gibi oturtuo hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Argoel said:

Pvp hiç hayal ettiğim gibi olmadı benim. Geçen gün büyük hazine haritası çantamda üzerimde scale set hazine çıkarmaya gittim. Yolda bir skirmisher beni gankledi ama combatta adama doğru düzgün isabet ettiremedim bile. Adam üzerimden filan sıçrayıp arkama geçip dönüp durdu. Great axe olduğu için mi oturtamadım bilmiyorum ama adama vurmak benim için imkansız gibi birşeydi. Belki GS un olayı oldur bilmiyorum. Giden set/ayı/büyük treasure map oldu. Sinir yapıp sildim oyunu :)

http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/001/798/ragequit2.jpg

oyunu kapatsaydın bari silmek nedir asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna yeni başlayıp da pvp'de uber adam kesmeyi falan umut etmiyceksin zaten. adamların çoğu betada 5 ay oynadı. herşeyi senden daha iyi biliyorlar ki oyunda deneyim herşey. sinir yapan adama zararlı oyun.

tahmin ediyorum şu an pvp yapsam serverin 80% i falan beni motora bağlar. 20% si kafadan hit almadan öldürür asdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu oyun trial ile çok beğenilecek bir oyun değil ya

benim hislerim çok karışık mesela darkfalla

böle baızs günler bayıp bu ne ya falna diosun küfür ediosun bazen inanılmaz zevk aliosun aksiyon macera oluo bişey oluo, tam işte sandbox kafası

o yüzden trial etsen tek başına böle etrafta gezen bi adam büyük ithmalle beğenip almaz ya

kaliteli bi oyun değil çünkü , öle oyundan hani güzellik kalite vay böle çok net yapmışlar interacei vs animasyonu die bişey yok

işte gelirsin bizle 4-5 kişi bi yere gideriz mob kesmeye o sırada millet saldırır pvp döner aksiyon olur falan seversin

yoksa tek başına kılıcı al eline mezara git iskelet kes böle mal mal koşturan mobları görünce falna bu ne lan dersin hehe

garip bi oyun yani ben de kimseye tavsiye etmiom ama oynuom :)
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen switch üzerine kurulu combat. kalkana geç, stat convert et bunu 1v1 3-4 dakika yapmak o kadar bayar ki. bu kadar ability darlığı varken ne pvp videosu ne keyfi... önemli olan lootlamak. 3v1 kesip işine bakacaksın sdfvdsf.

aquila said:

trial filan var mi?

yeni çıkmış mmorpgde trial mı? hahaha :D fakirler patates of exile, patatesside 2 oynasın sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

önceden de yazmıştım, oyun sana platformu sunuyor sadece zevkli hale getiren oyuncu. o hale getirmek de zaman ve emek istiyor. oyun elimden tutsun diye alışmış adam ilk öldüğünde bırakır zaten. ne olduğunu anlamaz. bir clana girer 1-2 siege, 1-2 gank yaparsın zevkini alırsın. yoksa learning curve'de mefta olursun Argoel'e olduğu gibi. zaman alıyor neyin ne olduğunu öğrenmek, mekaniklere alışmak, itemlar vs. bir sürü şey var. mm sistemi falan yok sonuçta şehirden çıktın adam geldi 2 yıl pvp deneyimiyle çöktü kafana fight'i kazanmanın imkanı yok. bir yerden ufak ufak başlıycaksın. clanların duel mantığı var alıştırma yapıyosun, toplu pvp'de üzerine çok focus yemeden vur-kaç falan yapıyorsun, siegelerde iyicene hareket/gizlenme/ses konseptlerini falan öğreniyosun falan fistan.

tldr; trialdan hiçbir halt anlamaz, nefret eder kapatırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

tamamen switch üzerine kurulu combat. kalkana geç, stat convert et bunu 1v1 3-4 dakika yapmak o kadar bayar ki. bu kadar ability darlığı varken ne pvp videosu ne keyfi... önemli olan lootlamak. 3v1 kesip işine bakacaksın sdfvdsf.

aquila said:

trial filan var mi?

yeni çıkmış mmorpgde trial mı? hahaha :D fakirler patates of exile, patatesside 2 oynasın sdf.

iyi hatırlattın ha, arcane sen planetside'ın optimizasyonuna laf edip oyunu kötü ilan eden kişi değil miydin, şimdi darkfall'un optimizasyonunun leşliğinden bahsediyosunuz ama oyun çogiyi. bu nasıl çelişkidir be hoca :)

forumda biri bi laf etmişti, çok beğendiydim. Oyunların iyilik derecesini ne aldığımız değil ne verdiğimiz belirliyor gibisinden bişey. yani verdiğin para kadar oyun iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

optimizasyonunun leşliğinden bahsediyosunuz ama oyun çogiyi

kimse şu oyuna çıkıp da çogiyi demez. diyen de şuursuzdur. ne konuştuğunu bilmiyordur. oyun aşırı eğlenceli olabiliyor fakat oyunun iyiliğinden değil yani. sandbox, full loot, open pvp eğlenceli yapan. bunların dışında ürün değeri olarak rezil rusva.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır fakirler gitsin patates of exile, patatesside oynasın dersen o zaman ben de senin oyun kriterini sorgularım. çogiyi dememiş bile olsa ps2'ye bedava olmasına rağmen optimizasyonundan dolayı söylemediği lafı bırakmayan adam nasıl oluyor da gelip planetside'ın kıçının kenarındaki çıban kadar grafik kalitesi olmayan ve ondan daha leş optimizasyona sahip olan oyuna 40 euro verip bi de aylık 15 euro verebiliyor, üstüne de fakirler patatesside oynasın diyebiliyor ateyisler bana bunu açıklasın şimdi hade bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

ateistler Allahın varlığını kabul etmiyor arkadaş,başka neyi nasıl açıklayacaksınki?

bende geliyorum bugün yarın indirip geliyorum oyuna,son 5 sene de tadı damağımda kalan tek oyun

nickim de mujaheed akhi olur büyük ihtimalle ashdahdahd,oyun ilahi adaletin tadına bakacak ben gelince,oradayken de milletin yolunu kesip newbielerin kanına giriyorduk da,bu sefer rp tarafım daha ağırlıklı olacak.aynen şu modda olacağım!

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
iyi hatırlattın ha, arcane sen planetside'ın optimizasyonuna laf edip oyunu kötü ilan eden kişi değil miydin, şimdi darkfall'un optimizasyonunun leşliğinden bahsediyosunuz ama oyun çogiyi. bu nasıl çelişkidir be hoca :).

ahah hayır patatesside'a direkt kötü demiştim ben. optimizasyon ile ilgili bir sorun yaşamadım, bahsetmedim de. LOL. nedense o topikte gameplayden bahsederken cevap veremeyenler başkalarının optimizasyon QQsunu ben yapmışım gibi lanse etmeye devam ediyorlar. teşekkür ederim, yine gel :)

hayır bir de darkfall öven biri de değilim onu da yanlış anlamışsın sadece hakedene hadi git f2p oyna diyorum o kadar. ;)

benim oyun kriterlerim üç aşağı beş yukarı belli. darkfall için de UO tadını yaşatan bir facia tanımını koymuştum. kaç euroya değil kaç köfteye bakan bir insanım. ama sırf beleş diye oyun öven adamlara da gelemiyorum kusura bakmasınlar dsfghfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...