Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

deneme

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

ben birşey anlatırken biri başka bir yere bakarsa, önce uyarırım, 2 defa.
sonra konuşmayı o anda kesip giderim. haklısın bu konu çok onemli.

adamı iş görüşmesine çağırıyoruz, gözüme bakarak konuşamıyor. direk sıç durumu. alsak da batman yapıyoruz o adamları, server odalarında çürüyorlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

insanlar konusurken gozunun icine pek bakamiyorum. cidden neden tam olarak bi aciklama getiremiyorum ama herkesle ayni sekilde bu olay. bi fikrim de yok acikcasi.

Abi birinin gözünün içine bakmamak bakamamak farklı bir şey, Senin sorduğun bi soruya cevap veriyorum yani ben sana cevap verirken birden öyle dönünce ve bunu birden fazla tekrarlayınca sinirlendim şahsen ben. Misafir olmasan misal fede falan olsaydın çekip giderdim başşak mı geçiyorsun sen benle diye. Artık yardım mı alıyorsun kendin mi düzeltirsin bilemem ama ileride senin için sıkıntı olur bu durum ben söyleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

adamın kafa basmıyor, yeteri kadar dalga geçilirse belki bir şeylerin farkına varır

vitesi 2 ye takıp arabayı vurdurmak gibi düşün

madem burada olmayı tercih ediyor o zaman kendisiyle ilgili bazı şeyleri geliştirsin
ben ortaokulda bildiğin "bullying"e maruz kalan bir adamdım ki 3-5 kişinin de değil komple bir dönem ama aynı olay lisede olmadı, insnalarda değişti ama öncelikle ben değiştim, geliştridim "ya bu nedne oluyor" diye sorguladım

ortaokuldaki ben ile şimdiki ben arasında insan ilişkileri yönetimi açısından dünyalar kadar fark var, demek ki düşününce oluyormuş

Aslında o da aynı şeyi yapmış ama değişmeden ve geliştirmeden kendini ,daha doğrusu sen kafanı kullanmışsın o durumda ve başarılı olmuşsun ama eleman kafasında yarattığı birini yaşamayı tercih etmiş ,bullyingten kaçmanın tipik yoludur abi bu zaten kaçmak ve kendini yalan birşeylere inandırmak

Bir arkadaşım var mesela buna benzer ,harras gördüğünde ya kaçıyor görmezden geliyor ki içi içini yiyor ,gayet iyi biliyorum yada hiç alakası olmayan birinin taklidini yapmaya çalışıyor ki bu da çok başarısız ve resmen üzücü ,ben şöyleyim aslında ben böyleyim ,hehe hihi çok da umrumda gralım ben moduna dönüşüyor

Ve ben bu arkadaşı devamlı uyarıp üzerine gidiyorum mesela farkına varıp kendine gelsin diye ama daha da kötü ediyor durumu çünkü kafasını kullanmayı tercih etmiyor ki adam asdfasdf

edik: Tabi şunu da ekleyeyim bu dediğim arkadaşın aile ve yetiştiriliş tarzından dolayı kendi kişiliğini bulma konusunda da sıkıntısı var yani adam ne olduğunu tam bilmiyor ki hayattaki değişkenlere göre düşünüp kendi yoluna gidebilsin vs vs uzar gider tabi bu muhabbet ,çok fazla faktör var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...