Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Firma fanatiklerine.

AtlaraFisildayan

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

Aket-Atum said:

Noldu hayrola elemanın biri iphone 5 ile kız tavladı da ona mı içerledin?

olm ezik misiniz? telefonla kız tavlama olayıyla uğraşıcak kadar düşük müsünüz. hani elit patiler nerde :( yakışmadı.

telefon sıkıntısı çekiyorum, hepsinin ayrı dertleri var. bıktm yani.

ne zaman sunun bu skıntısı var desen firmanın sorumlusu gibi savunmaya geçip argümanlar sunuyor.

akide sen benım konularıma, mesajlarıma cevap verme. iphone 5 al hatta kız arkadaş yap. fazla masturbasyonun zararlarını görüyorum sende

yoo, kendin zaten birbirlerine bir üstünlükleri olmadıklarını anlamışsın. Dedim herhalde böyle bir olay oldu ondan içerledi bu başlığı açtı
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

abi note 2 de bi oyun açtığın zaman grafikli felan 3-4 saatde gidiyor ya, ama browser felan takılırım dersen gider epey.

oyun ile 3-4 saat giden telefon, browser ile de çok uzun gitmez.

pili asıl yiyen şey ekran, hem de açık ara farkla. cpu falan baya daha az yiyor diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam doğru diyorusn da oyunda 3 saat gidip browser kullandığın zaman 20 saat gitmez yani, zannetmiyorum en azından.

bu arada benim ağır kullanımda dediğim 3 saat falan ağır kullanım, sonra gün içinde notification veya arada sırada kullanım ile 1 tam günü çıkarsın istiyorum.

yoksa sürekli ekran açık olup 24 saat gibi bir isteğim yok, olamaz da. şu anki pil teknolojisi ile olmaz yani.

benim s2'nin 1650mah, one'da 2300 olacak diyorlar ama ekran 1080p anasını satiim, video falan izlemezsem olmaz, izleyince de GG çeker direk pil asdhufha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...