Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istiklal Marsi ve Saygi

Kaliko

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Kaliko said:

Jim_E_Rustler said:

İstiklal marşı, lel.

Hatta marş, lel.

Lan sen bi git, sequ abin sana ekran karti verecek, onun kucagina otur.

Atatürk'ün kucagından iyidir, ekran kartı alırsın en azından.

Cok dusundun lan. Sert ve kalin seviyorsun yani?
Sosyal ağlarda paylaş

xunn genel olarak hayatta çoğu şeye saygı duymuyor şimdi kalkıp istiklal marşına saygı duymuyor diye mi kızıyorsunuz? sadece kendinizi üzersiniz, ben istiklal marşı okunurken kalkarım o kalkmaz

yanımdaki adam namaz kılarken ben kılmam

"sizin gibi şrifisizler yüzünden" diye başlayacaksanız da hiç başlamayın, demek ki bazı insanlara bazı şeyleri anlatmaya yetememişsiniz, o saygıyı uyandıramamışsınız peki bu adam neden saygı duymuyor onu soruyor musunu? hayır sorunun nedenini bilmeden üzerine gitmeniz sizi bir dirhem ileriye götürmez

önce sorgulayın
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

xunn genel olarak hayatta çoğu şeye saygı duymuyor şimdi kalkıp istiklal marşına saygı duymuyor diye mi kızıyorsunuz? sadece kendinizi üzersiniz, ben istiklal marşı okunurken kalkarım o kalkmaz

yanımdaki adam namaz kılarken ben kılmam

"sizin gibi şrifisizler yüzünden" diye başlayacaksanız da hiç başlamayın, demek ki bazı insanlara bazı şeyleri anlatmaya yetememişsiniz, o saygıyı uyandıramamışsınız peki bu adam neden saygı duymuyor onu soruyor musunu? hayır sorunun nedenini bilmeden üzerine gitmeniz sizi bir dirhem ileriye götürmez

önce sorgulayın

Bişeye saygı duymadığı belli canım, kendine saygısı olsa o ekran kartı muhabbeti yaşanmazdı en azından ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...