Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüksek Hızlı Tren - Ankara-İstanbul

GERGE

Öne çıkan mesajlar

tren toptan yenileniyor, 5 dakikada bir de olur

yetmeme gibi bir durum yok, tren cok kotu oldugu ve dunyada olmayan bir minubus sacmaligi yaratildigi icin var

yap trenleri guzel kaldir minubusleri nasil guzel isliyor gorursun

ayrica tren yenilendiginde marmaraya baglanicak yani 6 yol olmasada haldun tanerin oraya gidicek

BabacumMostors said:

valla mascio ben 20 yıldır yaşadığım yerden bahsediyorum ayrıca mnibüs caddesi etrafı yumuşakzemin değil, bizim apartmanın altı kaya olduğundan projelendirilen bodrumun yarısı kadarını kullanabiliyoruz sahil şeridi ddiğin doldurulan yer haricinde daha yukarıda sıkıntı yok (şu bosytancıya son yapılan uzun binalar hariç adamlar bildiğin alüvyonlu yere gökdelen diktirler)

o söylediğin banliyö kadıköye yetmiyor arkadaşım yeti,yor olsaydı minibüs caddesinde minibüsler boş geçerdi herkes treni kullanıyor olurdu ama durum öyle değil, 5 dakikada bir tren olmadığı ve altıyola aktarma olmadığı sürece bu iş yeterli olmaz. ya söğütlü çeşmeden yada haydarpaşadan merkeze yürümek gerekiyor ayrıca. metroyla hemen kadıköy çarşıya inilebiliniyor halbuki. e-5 in etrafı dediğin yede götüm gibi yerler kusura bakmayın ben de göztepe köprünün oırada oturuyorum ama en kısa sürede merkeze geri döneceğim, minibüs caddesinin kueyini komple kentsel dönüşüme almak gerekiyor

tatar haklısın bu arada ibb bize hizmet vermemek için atmadığı takla bırakmadı, verdiklerinde de kadıköylüyü nasıl daha fazla rahatsız edeceklerini araştırdılar herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Çankayada metro yapılmasın diye nerede ne zaman alt geçit yapıldı benim niye haberim yok ?

11 de gece bitmiyor benim dışarı çıkış saatim zaten 9-10.

Tren metro değil teleporter kursalar gene oy vermem bu heriflere.

Ankara - İstanbul arası tren hızı 300km çıkamaz bazı kurallar var bu konuda. belirli meseafelerde hızlı trenler 300ü geçemiyorlar yoksa o mesafede duramıyorlar tüm dünyada bu böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...