Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boş çerçeveye 125 bin Dolar

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

Afrika da kiler insandir. Herkes kadar insandir bu yaptiginiz aciklama gercekten uzucu. Burada barinabilmeniz de buradaki insanlarin demokrasiye ve insanliga inanmasindan oturudur. Bu sebeble bunu bir sans biliniz ve bu normlara gore uygun post atiniz. Dostca bir oneri benim yaptigim.

o sizin görüşünüz saygı duyarım :_DD
Sosyal ağlarda paylaş

bilemedim ne yorum yapsam buna. bedri baykam hayatını bu işe vermiş ve türkiyede ve avrupada tanınan bir ressam. yurt dışında vs böyle sergiler açması iyi. normalde yaptığı işe bu kadar zaman ve emek veren bir insanın kendine mesleğine saygısız bir hareket yapacağını sanmam. gerçekten samimi bir şekilde değişik bir sergi açmak istemiş olabilir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi milletin parasını harcayış şekli niye insanları geriyor anlamıyorum ki. Hayır kickstarter da oyuna 10.000 $ versen mallık. Bu çerçeveye 125k dolar versen mallık.Hani bu mallığın çizgisi sizden mi geçiyor siz mi belirliyorsunuz? Size ne yav benim param olsa 250k usd vereyim ama yok naparsın. Bırakın insanların para harcama fikirlerini yargılamayı. Fakirlikten napcağını şaşırdı millet yeminle.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Şu haberde adı geçen dadaist sanatçının "fountain" eseri de (adini dogru hatirliyorsam) ters çevrilmiş pisuar mesela

http://en.wikipedia.org/wiki/Fountain_%28Duchamp%29

yalnız bu baya baya sanat "sekötrü"nün en sağlam ve protest işlerinden biri.

ciddi sağlam anlamlı kuvvetli bi iş bu. yapılısıyla sunumuyla sergilenişiyle, galeriye gölderilmesiyle vs vs. bizim dümbüğünki dümbüklük.
Sosyal ağlarda paylaş

www.telegraph.co.uk/culture/art/art-news/9677570/Mark-Rothko-abstract-painting-sold-for-47.3million.html

ilk önce sinirlendim elim ayağıma dolaştı sonra
>Marcus Yakovlevich Rothkowitz
ya hu di

linki açmayacak nerdler için

bu 47 milyon sterlin

yahudiler herşeyi mahfediyorlar sanat,bilgisayar sektörü herşeyi

şuna bakın birde rage atmamak mümkün değil http://gay.fleshbot.com/5789715/the-artist-who-sprays-paint-from-his-anus ama link 18+ ve gay aman diyim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...