Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

pl nin counteri mid bloodseeker ezer direk plnin karşısındada sağlam lanen olucak ama adam pl+kotl giderse zor işin pl+kotl+nyx trilane direk gg leave atın oynamayın bile onun daha counterini bulamadım ben. nyx yerine es te olabilir ama bence güzel bi team

pl kotl nyx trilane magnus mid dark seer suicide. nyx tercihen earth shaker,shadow demon falan olabilir nyx yerine.gaza gelip feci farmlatırım diyen suicide ye dark seer yerine lone druid(sylla) atabilir.yada windrunner karşı trilaneye bağlı o pick bence en son seçilmeli ama kotl pl magnus nyx/es/shadow demon kesin pickler olmalı

suicide lane için
push için= lone druid
teamfight = dark seer
karşı trilane çok sağlam aga tower feedlemese yeter = windrunner

trilane üçüncüsü
teamfight = es
gank/anti-anti mage= shadow demon
damage vursun yeter = nyxnyxnyx
karşı trilane iğrenç takılırım ben burda 6 level olurum hemenceceik = clockwerk yada puck

karşı suicide lane rezalet salla üçüncüyü kotl + pl alır çok rahat diyorsanızda enchantress,furion ellerinizden öper. pl ban yerse şayet gyro yerine geçebilir pl nin.

birde publarda kotl + batrider lane deneyin çok manyak bişey yerlere yatırır sizi gülmekten 2 shot falan atıyorsunuz eğer stacklarsanız o petrollü şeyi
Sosyal ağlarda paylaş

yok orada pl ye sürekli mana basabilmesi ve pl nin o ilüzyon atma skili çok op,karşısında hiç bi suicide duramaz. kill vermesen bile pl last hit kaçırmaması lazım adam akıllı oyniyabiliyorsa burdada olay mide düşüyor ama kotl zaten wardla başlayabilen bi hero olduğu için oyun başında mid gankliyemiyor smokesiz
Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

yok orada pl ye sürekli mana basabilmesi ve pl nin o ilüzyon atma skili çok op,karşısında hiç bi suicide duramaz. kill vermesen bile pl last hit kaçırmaması lazım adam akıllı oyniyabiliyorsa burdada olay mide düşüyor ama kotl zaten wardla başlayabilen bi hero olduğu için oyun başında mid gankliyemiyor smokesiz

hea o zaman gg gerçektende ama ona da anca manaburn işler nyx de mana kıtlığı çeken süper bi hero :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...