Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Day After Tomorrow - Yarından Sonra

wraog

Öne çıkan mesajlar

said:
Absolut, 01 December 2003 16:17 tarihinde demiş ki:
Eski bi film vardı "The Day After" diye yanılmıyorsam. Nükleer savaş sonrası insanlığı anlatıyordu. Veya o "The Day Before"muydu acaba?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
the day after, doğru yazdın
nükleer savaş sonrası bir ailenin sığınaklarında yavaşdıklarını anlatıyordu..
:)[hline]Silthanas, 30 November 2003 18:28 tarihinde demiş ki:
sosyalizm icin her white wyrm'den oyle ring cikmasi lazim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
ben mesela sw sevmem.
ama bu 4 gözle beklenecek bir film değil. sanmıyorum o kadar iyi olacağını. ama troy gibi hayal kırıklığı da yaratmayacaktır heralde. (beklentisi daha düşük olduğu için)[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum hiç sevmem böyle doğal afetli falan filmleri sadece efektlerin arkasına sığınılır genelde. Vay sel geldi oha yıkıldı koca şehir tüh tüh.. Bilmiyorum en yakın arkadaşım sever böyle şeyleri o seviyo diye gitcem ama yani televizyonda gösterilen herhangi bir filmden farklı olacağını zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu film ilerde kuresel isinma ve ozonun delinmesiyle, abarti doga olaylarinin olusmasini konu aliyor. Iste hortumlar, dev dalgalar, dev depremler falan filan.

Ama filmdeki sehir sahneleri aynen ama aynen Deep Impactdeki sahnelerin efektlerine benziyor, yapan kisi ayni olmasin?
Filmi izlemedim henuz aman gene deep impactdeki gibi ask, duygusallik gibi ogeler mevcuttur. Bence tekrar pisirip onumuze koymuslar, yerseniz...
Sosyal ağlarda paylaş

Doğal afetler ile ilgili bir filmdi bu uzun sure once izledim fragmanını (1 ay kadar- uzuna bak :D) Mühteşem bir film gibi duruyor en azından filmin fragmanından bu çıkıyor. Aslından bizim Framanist arkadaşa sorsak veya izletsek tüm filmi bize daha çıkmadan anlatır ama neyse boşverelim.

[Bu mesaj Bloodless tarafından 27 Mayıs 2004 18:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dogal afetler, uzaylı istilası, atom bombası vs

başka felaket senaryosu kaldı mı ? benim aklıma gelmedi

tabi börtü böcük istilası gibi şeyler çok ufak kalıyo o yüzden onları saymayalım :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zed, 20 Mayıs 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlük bone. küfürlü chat.
Sosyal ağlarda paylaş

yönetmen roland emmerich'ten başka bir film nasıl beklenebilir? independence day ve godzilla diyeyim de siz anlayın.. :) görsel efekt adamı işte..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Independence Day in yonetmeni oldugu icin filmi tahmin edelim

Hayat normal devam etmetedir, insanlar islerine gider, birkac kisi (ki bitanesi boole hukumetle calismayan falan bi dahidir) bu olaylardan hayatlari boyunca iskillenmislerdir. Olay gerceklesir, hukumet ayaklanir, olaylar gecer, insanlarin dramalari yapilir

Olaylar biter, dunyanin duzeni degismistir, ama herkes kurtulmustur, insanlik tekrar kuracaktir medeniyetini.

Ha, Hollywood filmi dimi? Ana karakter birine asiktir ve aski onu kurtaracaktir girdigi zor bir durumdan

PS: Filmi izlemedim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...