Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zenginim

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Senko o lig sequo ya bile büyük gelio sanırım, daha önce de bahsetmiştik ama dodge luo o mevzuyu

Sanırımı yok abi adamların özel jetleri şatoları falan var.
Sequo 4k burberryde harcayıp foruma koşuyor fiş koymak için adamlar 3k euro bahşiş bırakıyor falan. Tabiki dodge atıcak
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ayrıca, parasını kendi çalışıp didinip elde ettiyse o konuda takdir etmek gerek elbette hiç şüphesiz.

Ama bu kadar ego tatmini çabası saçma. Belki gerçek hayatta insanların yüzüne söylemek isteyip içinde tutuyor gelip burada laf ediyordur. Ya da zamanında üzerine gidildiğinden beri "siz kimsiniz ben sizle dalga geçerim esas" modundadır, ya da harbi harbi gerçek hayatta da böyle davranmaktan zevk alıyordur. Ama ne olursa olsun bana ters geliyor abi böyle bir tavır.

Bu arada, şu bana da vsvs alsana/versene lafları da yanlış. Dalga da geçsen, Xaenin'in dedigi gibi de anlasılıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Abi şey işte"", "rich kids of instagram"

Yabanci zenginlerin ufakliklari. Gecen sayfada link onceki sayfada da ornek resimler var. Senin onlarla aşık atman gerek challenge ariyorsan

Benim oğlan kapişsin onlarla ne işim olur bebelerle benim. Hadi anahtarına yarışalım desem bi dakka babamı çağırmam lazım notere derler lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...