Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 erkek 1 kadın

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Süper güç için bunlar yetmez tabi.. Amerika, global dünyada en fazla kültür ihraç eden ülke.. Amerikan değerlerini ve yaşam tarzını devlet politikası olarak kısıtlamaya gidilmeyen her türlü toplum kabul ediyor az veya çok.. 25 yıl sonra çin dünyanın en büyük ekonomisi olacak, ama çin kültürel değerlerini ve yaşam tarzını kaç kişi isteyerek veya istemeyerek benimseyecek ?
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

1 milyara yakın nüfusunun olması muhtemel süper güç adayı yapmaya yeterli mi onu soruyorum ?

teorik fizik enstitüleri türkiyedekilerden daha iyi, teorik alanlardaki akademisyenleri türkiyeye beş basar ha bir de türkiyede 10 yıldır ağızdan düşmeyen toryum reaktörü müdür nedir onu da yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

loop said:

1 milyara yakın nüfusunun olması muhtemel süper güç adayı yapmaya yeterli mi onu soruyorum ?

teorik fizik enstitüleri türkiyedekilerden daha iyi, teorik alanlardaki akademisyenleri türkiyeye beş basar ha bir de türkiyede 10 yıldır ağızdan düşmeyen toryum reaktörü müdür nedir onu da yaptılar.

LEEEL
Sosyal ağlarda paylaş

Sanki Turkiye cok daha iyi durumdaymis gibi yapilan yorumlar beni benden aliyor.

Bu tip haberlere yorum yapan tiplere yorumu gonder dediginde bir cesit bot ile memleketteki tecavuz haberlerini gosterip "bunu yazmak istedigine emin misin?" diye sormak lazim aslinda.
Sosyal ağlarda paylaş

E aga ben de onu diyorum zaten. Alan razi veren razi ama batan bizim millete batiyor. Allah'in akil fikir vermesinden, midelerinin bulanmalarina, bela okumalara kadar her sey var haberin yorumlarinda.

E demezler mi boyle bik bik konusan tiplere "lan bi git kendi ulkene bak kimin eli kimin gotunde belli degil, baldiza kayan kayana, mahalle cufcuf, o da yetmiyor ufacik cocuklara tecavuz edip duruyorsunuz" diye ?

O yuzden diyorum iste soyle gonder butonuna bastiklarinda memleketten haberler bi listelense, sonra emin misin? diye bi sorsa sistem diye.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Süper güç için bunlar yetmez tabi.. Amerika, global dünyada en fazla kültür ihraç eden ülke.. Amerikan değerlerini ve yaşam tarzını devlet politikası olarak kısıtlamaya gidilmeyen her türlü toplum kabul ediyor az veya çok.. 25 yıl sonra çin dünyanın en büyük ekonomisi olacak, ama çin kültürel değerlerini ve yaşam tarzını kaç kişi isteyerek veya istemeyerek benimseyecek ?

Her yıl Çin şöyle olacak yok böyle olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Biliminsani said:

loop said:

Her yıl Çin şöyle olacak yok böyle olacak

Çin zaten şöyle ve böyle. O tarafta sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...