Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Az kullanılmış sistem, kaçırmayın.

Laorx

Öne çıkan mesajlar

2012 yazı bir heves aldığım ama işim dolayısıyla hiç kullanamadığım, 1 senedir boş yatan bilgisayarımı satmak istiyorum. Oynarım oynarım diye tutmak istemiyorum artık.

Ekran kartının 13-14 ay garantisi, anakartın 1 sene garantisi devam etmekte. Max 15-20 saat kullanmışımdır, tertemiz kasa.

INTEL Core i5-2500K
SAPPHIRE HD7870 GDDR5
GIGABYTE Z77X-D3H
CORSAIR 8GB DDR3 1600MHz (low profile) 2x4GB

Corsair Carbide 400R kasa
Akasa Venom 750w psu
Akasa Venom cpu cooler

1TB HDD
120gb SDD OCZ

Parçaların %90'ını vatan bilgisayardan, kasa cpu cooler ve psu'yu teknobiyotikten aldım. toplamda 1200$ gibi bir para harcadım, 1800tl'ye satılıktır.

Hiçbir sorunu yoktur, tertemiz makina. 1tb hdd halen boş, sdd sadece 30gb dolu. Kaçırmayın.

https://pbs.twimg.com/media/BFlIsM_CUAAc1rz.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla sistemin ederi konusunda haklısındır da, gerçekten 2100 tl ise sıfırı, 12 taksitle ayda 175 175 ödemeyi ve sıfırdan başlayacak garantiyi tercih eder insanlar

edit; bence almışken mezar fiyatına satma, arada oynarsın yahu.

Ya da; tanıdık birine sat taksit taksit al parasını asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

deady said:

Sanki parçaları tek tek satarsan daha hızlı olur gibi çünkü parçalar gayet kaliteli ,bide böyle bir sistem alacak adam gidip sıfır alır o kadar parayı verince 200 lira daha ödeyip sıfırını almak daha mantıklı duruyo

ben fiyatları indirimli halinden hesaplayıp 1200$ yazmıştım, 200 lira daha ödeyip alabilen varsa zaten 0 alsın. Burada kar etmeye çalışmıyorum ben.

Fiyat 1750 oldu, ay sonuna kadar satılmazsa vazgeçiyorum. Motor alacağım için satıyordum, öderken yardımcı olmayacaksa dursun kenarda:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...