Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic X

Norak

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

mortis yazmış ben yazana kadar sdfsd.

valla mortis ben de o kılıcı hala bulamadım. çok ayıp etmişler yani bu nagalar üstün ırk mıdır nedir arkadaş. bankasına gidiyorsun para yatıramıyorsun. adam çay istiyor yahu çay. mid-game'de anca buluyorsun. kılıcını da herhalde end-game'de buluyorsundur...

Kılıç bayaa ilerlerde main quest için girmen gereken bir naga dungeon var (maden gibi bir yer) orada buluyorsun. Galiba key level 2 deydi, kılıç için tekrar level 1 e gitmen gerekliydi falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

alacam şu oyunu sonunda o olacak, kaç paraydı bakayım bi

abi sende benim potansiyeli gördüm. Bildiğin çok özeniyordum insanlara önceki sayfalara bakabilirsin, sürekli oyun güzel mi vs. sorup, Her gün steame girip acaba ucuzladı mı diye bakıyordum. Grid movement vs.dan dolayı falan emin olmayıp almıyodum. Reviewlara bakıyordum sürekli.

sonra dedim ne kasıyorum çekeyim 4gb reloaded versiyonun bakiyim. Çektim ve felaket sardım. Eve gideyim de oynayayım modundaymım hep. Kaç gündür işten geç döndüğüm için , geç saatlere kadar oynayıp zar zor uyanıp işe gidiyorum.

O yüzden al veya download et gitsin. sen de saracaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya grandmaster skilli öğretmek için her classın promotion questini tamamlaman gerekiyor anladığım kadarı ile

o Inventoryi açtığında Act 1 Ac2 completed vs yuvarlaklarının altında 4 tane yuvarla kvarya, onlar her classın promoted hali

işte
defender- shield guard
bladedancer - blademaster
freemage - archmage vs.

bunları öğrenince galiba grandmaster skillierni train edebiliyorsun diye anladım

ben de daha öğretmedim hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten o taunt immune mevzusu çok dandik.
Dün act 1 bitirdim daggerdancer/2xpriest(air-fire)/freemage(light/earth healbot) combosuyla faceroll party ayrıca warrior mod olmasına rağmen luke dahil olmak üzere tüm bossları dövdüm partyden birini bile kaybetmeden sadece bi mamushide wipe oldum oda aşşağı uçurdu bilmiyordum :P

Oyun loading time (optimizasyon sıkıntılı) dışında inanılmaz vakit öldürtecek kadar zevkli düşünen varsa türe ilgi duyan alın acımayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...