Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

dizi kitapla alakası olmayan 5/10 luk bir vasat yapım.

Kitapları gibi olmayınca yapıtları eleştirme furyası bitmeyecek mi abi? Kitapları okumadım ama dizinin kendisine vasat demen cok mantıksız.Bir sonraki adımı popüler oldugu icin kalitesiz olduguna içerlemek zat.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kitapları okudum dizi'yi izliyorum hala keyifle. TV'de ki en iyi dizilerden biri açık ara. Ama sezon 1 en güzeliydi çünkü kitaba en sağdık sezondu. Ayrıca zevkim bozuldu işte ne güzel izliyordum kitabı okuyup sizin gibi beğenmeyeyim mi? diyen arkadaşlar saçma bi mantık yürütüyorlar çünkü diziden aldıkları keyif evet azalacak ama kitaplardan kazandıkları çok daha fazla buna kıyasla
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezon iyi zaten ya,

sorun 2. sezonda başlıyor bazı yerler tamamen değişik çünkü alakası yok o derece uydurmuşlar :p bir sürü şeyin olduğu önemli savaşları falande işte black screen and some battle noises ile geçiyorlar, ben zeyna izler gibi izliyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

çok yazan bir savaş sahnesi yok geçiştirilen zaten öyle aman aman, hani kitaptada çok yok, gidip çok iyi bu çok iyi deyip ama kötü yanıda var demek için şu argümanı kullanıp durmayın. Hayatında dizi izlememiş insanlar gibi bu ne lan, kalpler falan. Gereksiz kötü baya bildiğin, hani hikayenin ana hatlarından saptıkları yerler var, ama bu yönetmenin gerizekalılığı büyük ihtimalle. oyuncularıda seviyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

abi iki sezondur kitap kitap diye zırlıyorsunuz, salsanıza biraz?

anlamadınız mı hala, kitaba sadık kalınarak çekilmiyor işte dizi. ilk yazdığınızda anladık, 1000. kez baydı artık. ben bu tribe girmemek için izledikten sonra okuyorum, hep kitap hem diziden keyif alıyorum bu sayede.

bu kadar beğenmiyorsanız izlemeyin yani yeter
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

abi iki sezondur kitap kitap diye zırlıyorsunuz, salsanıza biraz?

anlamadınız mı hala, kitaba sadık kalınarak çekilmiyor işte dizi. ilk yazdığınızda anladık, 1000. kez baydı artık. ben bu tribe girmemek için izledikten sonra okuyorum, hep kitap hem diziden keyif alıyorum bu sayede.

bu kadar beğenmiyorsanız izlemeyin yani yeter

ilk sezon nasıl çekildi o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

kitaptan bağımsız düşününce de hikaye pek oturaklı gitmiyor bence. kitaptan detay fln verilen bu tarz forumlarda tartışınca diziyi millet anlıyor biraz daha.

ama sadece diziyi izleyen adamlara 1-2 şey sorduğumda anlıyorum ki hiçbir şeyi düzgün aktaramıyor dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...