Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet almak istiyorum

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

yazım çizim ve tv ye bağlama amaçlı kullanacağımdan 3 özellik öne çıkıyor

-9.7"-10" olması
-hdmi çıkışı olması
-stylus hassasiyeti

şimdi samsungun son tabletini gördüm onun stylusu samsunga özel bir teknolojiymiş ki note2 de kullandıüğım gibiyse çok başarılı fakat hdmi çıkışı yoktu onun (ek bir parçayla oluyormuş)

gidip 1100 TL ye samsungu mu almalı (hdmi aparatını da sonra alırım) yoksa başka bir marlkanın hdmi çıkışlı daha uygun yada penzer fiyatta bir modeline mi bakmalı?

ayrıca işlemcilerde de durum farkediyor sanırsam mesela A9 için donanım haberde takılma yaptığını okumuştum

tavsiye verebilecekj olan var mı? yakın bir zamanda almak istiyorum keza eheh
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

Samsung note 10.1 al tablette çizim yapmaya niyetliysen..

Diğer styluslar bildiğin başparmak kadar pek bi incelik, hassasiyet bekleme..

Ha note da bi grafik tabletin uzağından geçmez ama skeç tarzında başarılı..

yok taslak, skeç zaten esasını atarım bilgisayara kaymak gibi grafik tabletimle üstünden geçerim eheh

sanırsam samsung alacağım, şu bizim zamlar bi açıklanzın 2 hafta cvar daha :P
Sosyal ağlarda paylaş

Noteun sıkıntısı bir pure android olmaması , iki update olarak nexuslerden geri kalması..

En son 2 versiyon gerideydi note10.1 herkes custom roma abanmıştı yeter diyerek..

8005 versiyonunu (yani 3gsiz) hepsiburadadan fln 900e getirebilirsin. Nexus 10 gelinceye kadar da ucuzlamaz zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

Noteun sıkıntısı bir pure android olmaması , iki update olarak nexuslerden geri kalması..

En son 2 versiyon gerideydi note10.1 herkes custom roma abanmıştı yeter diyerek..

8005 versiyonunu (yani 3gsiz) hepsiburadadan fln 900e getirebilirsin. Nexus 10 gelinceye kadar da ucuzlamaz zaten..

hepsiburada'da 8005 i 8010 dan 200 tl daha pahalıya sattıyorlar :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...