Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim bilir...

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

escape said:

dfs o yaştaki iki insanın "kişisel tercih, özgür irade" ile onu yaptığına inanıyorsunuz ya hala... yani bu bağlamda bunun bir hastalık olduğunu anlayamamak, o yaşta çıkan.. üniversite okumuş koskoca adamlarsınız yahu! allah bilir çocukları hatta torunları vardır o adamların.

bize gönderme yapıyor bi de "insanlık ayıbı" diye. ayıbı biz yapıyoruz evet eyvalla.

yav said:

çok ilginç ya
ben ki o kadar açıkfikirli sanırım kendimi
sanki hep böyle bakımlı tüysüz erkekler anca sevişirmiş gay olurmuş gibi sanırdım hahah garip bi ders oldu bu video

evet çünkü hastalık(nolursa olsun) denilen şey, insanı her yaşta yakalayabilir.

bi önceki gün mü gay olmuşlar
izledin mi adamları gay olurken
gelip sana "bugün gay oluyoruz" mu dediler
teklif ettiler mi sana da

kıt

umrumda değil ne bok olurlarsa olsunlar. demekki ergenliğin o cinsel kimlik arayış dönemlerinde(erkeklerin %95'ine olmuştur) gay olma eğilimi olabiliyor. o kimliği iyi oturtması gerekiyor kendisi veya ailesi. demek o dönemlerinde bir bozukluk ve bu hastalık o yaşa kadar gelmiş. ne diyim allah rahmet eylesin... 5 sene sonra da ölürler.

dediğim gibi 1 gram umrumda değil, yanımda ölseler dönüp bakmam bile. cinsiyet denilen "özel" şeyin içine sıçtıkları için. şimdi "özel" derken ne dediğimi anlamayanlar olacak cahil cahil saldırıcaklar. dfs
Sosyal ağlarda paylaş

önce düzgün konuşun hakaret etmeden.
sonra karşınızdaki insanın fikirlerine abuk subuk sıfatlarla cevap vermeden konuşmayı da öğrenin. yani kapasiteniz bu kadar galiba?

kutu kafa denmiş algılamıyor denmiş, bi de spideın ergenvari bok atmasına şakşakçılık edenler çıkmış birsürü.

ne diyim, inşallah çocuğunuz bu hastalığa tutulur yüreğinize oturan o öküzle ömür boyu yaşarsınız.

babacum şikayet ettim bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

adam abuk subuk sıfat takmayın diyor sonra milletin cinsel hayatına hastalık diyor.

toplum içersinde ve kamusal alanda ne kadar cinselliğe izin verilmeli ayrı bir konu. ama heteroseksüellere ne kadar izin veriliyorsa homoseksüellere de o kadar izin verilmeli bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

escape gay misin?

yok kızlarla cinsel ilişkiye girmekten başka bir cinsel tercihim yok hiç dfsf yani eğer gay olsaydım geçen sene aldattığım kızdan tokat yemezdim sanırım. çünkü elinde belgeler vardı dsf neyse

ben kimsenin yüzüne karşı bişi dedim mi? sadece benim için öyle insanların değeri 0 dır dedim. bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ee çiftleşme içgüdüsü nerden geliyor sanıyorsun? eşek de hayvan sen de hayvansın ben de hayvanım. gerçi eşek sağda solda dolaşıp geçen sene de kız arkadaşımı aldattım diye cinsel hayatını forumda insanlara kanıtlamaya çalışmıyor o doğasına göre hareket ediyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...