Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+20 Ürün aldım

Biliminsani

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

yoksa bornova sokağına gitsinler fsdgfds

rus 150 lira
bornova sokağı en az 60 lira

türk kızını gezmeye çıkarsan,

öğlen yemek 50 lira
ardından kahve 20 lira
akşam üzeri 2şer bira 35 lira
akşam yemeği 50 lira
akşam ölü balık taklidi ya da "hayır olmaz" güreşi paha biçilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

DoruK said:

yoksa bornova sokağına gitsinler fsdgfds

rus 150 lira
bornova sokağı en az 60 lira

türk kızını gezmeye çıkarsan,

öğlen yemek 50 lira
ardından kahve 20 lira
akşam üzeri 2şer bira 35 lira
akşam yemeği 50 lira
akşam ölü balık taklidi ya da "hayır olmaz" güreşi paha biçilemez.

zaaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

bu ve benzeri tüm bu türden ürünler hijyenik değil, kesinlikle birkaç kullanımdan sonra oranda sivilceler çıkar, mikrop kaparsın. o jeller falan da en kötü kimyasalları içerir içinde. her bakımdan yanlış.

elizabet bu ve benzeri her türden aletten daha doğal, daha hayal gücünü besleyen, daha insani bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

bu ve benzeri tüm bu türden ürünler hijyenik değil, kesinlikle birkaç kullanımdan sonra oranda sivilceler çıkar, mikrop kaparsın. o jeller falan da en kötü kimyasalları içerir içinde. her bakımdan yanlış.

elizabet bu ve benzeri her türden aletten daha doğal, daha hayal gücünü besleyen, daha insani bir şey.

@Kuddisi bunu destekleyen bir tane kaynak gösterebilir misin. insanlar seninle aynı fikirde değil diye insanları yanlış bilgilendirerek senin gibi düşünmeye zorlamak hiç doğru değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

KuddusiMavra said:

@Kuddisi bunu destekleyen bir tane kaynak gösterebilir misin. insanlar seninle aynı fikirde değil diye insanları yanlış bilgilendirerek senin gibi düşünmeye zorlamak hiç doğru değil.

ülkede ki sabun tüketimi ve hijyen konusundaki bilinç düzeyi bunu bana söyletiyor. kimseyi bir şeye inanmaya zorlamıyorum. kendi fikrimi söylüyorum. isteyen benim gibi düşünür,isteyen düşünmez. sakin olun kovboylar. ne yani,fikrimi söylemeyeyim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence kuddusi bu forum işini beceremiyor.

-x böyledir, y ise bunları içerir. x ve y zararlıdır.

formatındaki bir yazı nasıl bir fikir belirtme yazısı olabilir lan. fasds

bak fikir böyle belirtilir

-x'i böyle kullanırsan hiç iyi olmaz bence. y de bunu içeriyormuş. ben hiç sevmedim onu bana göre değil. bence x ve y'yi benim gibi düşünenler kullanmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

:) olm farkına varmadan faşistlik yapıyorsunuz. özgürlüğü sadece kendinize istiyorsunuz. fikir belirtme özgürlüğü, karşıdakinin fikrine saldırma özgürlüğü, istediğini yazma özgürlüğü, dalga geçme özgürlüğü, çıkarına ters durum olduğunda itiraz etme özgürlüğü...

bu ülkede bu joker arkadaşın sattığı ürünleri kullanıphakkı ile adam gibi yıkayacak, temizleyecek insan oranının 10%'Dan fazla olduğuna ben inanmıyorum. Buna neden de kendi hayat tecrübem. Yedek subay olarak askerlik yaptım. 40 kişilik koğuşlarda doçent, komser, kaymakam, yüksek mimar-mühendis ve daha nice mesleklerden insanlarla kaldım 4 ay. Türkiye ortalamasının kat be kat üzerinde eğitimli insanlar o kadar pislerdi ki koğuşa girdiğinizde er koğuşundan farkı yoktu. Çünkü devlet herkese koğuş dışında dolap vermiş olmasına rağmen ısrarla postallar ve çoraplar koğuş içine çıkarılırdı. Israrla terli atletler, donlar koğuş içinde kalorifer üzerine atılırdı. Elini yıkamadan günü geçiren adamlar gördüm askerde.

Başta dediğimi tekrar edeyim...O emmeli-gömmeli aletleri kullanan ortalama Türk erkeği, hakkı ile temizlemez, kendi kendisini hasta eder.

@joker ve Black ice...bilgi var...fikir de var...beyan ediyorum...ne mutlu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

"deodorant kullanmayın 3-4 kullanımdan sonra hamile bırakıyor, özellikle erkeklerde" demekten farksız bişey ortaya atıp, sonra bu benim fikrim ister katıl ister katılma diyorsun.

ayrıca üstte yazdığın kendi ilk mesajınla çelişiyor, orda kişinin hijyeni değil direk ürünlere saldırı yapmışsın.

onuda geçtim, bu insanlar hijyenik değil diye donda kullanmasınlar kıçları pişik yapar sivilce çıkar mazallah.

yazdıklarının neresinden tutsam elimde kalıyor, neye cevap vericeğimi şaşırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

:) olm farkına varmadan faşistlik yapıyorsunuz. özgürlüğü sadece kendinize istiyorsunuz. fikir belirtme özgürlüğü, karşıdakinin fikrine saldırma özgürlüğü, istediğini yazma özgürlüğü, dalga geçme özgürlüğü, çıkarına ters durum olduğunda itiraz etme özgürlüğü...

...

@joker ve Black ice...bilgi var...fikir de var...beyan ediyorum...ne mutlu bana.

abi ben haksızsın falan demedim farkettiysen. o mesajı atarkenki tavrın, ben fikrimi söyledim şeklinde savunulabilecek bir tavır değil. şöyle savunsan kendini, "ben bu sonuçları bir takım araştırmalar ve yaşamışlık sonucu bulup söyledim" haklı olurdun. ama gelip burada "fact" yazıp sonra bu benim fikrim diyemezsin. dersin tabi de garip oluyo. benim fikrim dediğin şey ben x severim, bence bu kötüdür vb gibi bişey olur çünkü.

yoksa haklı olabilirsin, plastik şeyden zarar gelceğini sanmam da kayganlaştırıcının içeriğini bilemeyiz. alanlar yanında bir de durex masaj yağı alsın bence.

ben sadece tavrındaki hatayı suratına vurmak istedim. iyi günler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...