Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patiler kimdir ne is yapar?

chrome

Öne çıkan mesajlar

yav said:

iü iktisat 3.sinif
Gezip tozmakla yazip cekmekle mesgulum. Su an Fas'tayim donunce staj kovalicam. Ana akim medyadan tesisli bi kanalin ekonomi bolumu icin gorusme ayarladim bakalim sans dileyin. Olmadi abilik yapip elimden tutun, gunduzlerim bos 5 ay calisip sonra erasmusla fransa'ya gitme planlari var. İng&fr mevcut. Saygilar.

en sevmediğim öğrenci tipiymişşin la
Sosyal ağlarda paylaş

Eh ciddi yanıtlar %30'u geçmiş ben de yazayım. Eski adıyla kaptan yeni adıyla deniz ulaştırma işletme mühendisiyim.

7-8 sene kocaman popolu dökme yük gemilerinde çalıştıktan sonra 2000 senesinde akademik hayata geçtim, şimdilerde ABD'de bir okulda viziting profesörüm, Mayısta Tr dönüp doçentliğe kasıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

50ulkede 3000bin calisani bulunan bi sirkette tosakli bi mevkideyim.
isim degisimi saglamaktir. is degerlendirme metodu gelistiririm. musteriye ilerlemeye yonelik degerlemeler ve gelistirmelerde yardimci olurum.
musterimin sektorde en iyi oyuncuya gore oynamasini saglarin.
insanlari isten cikarip para kazanirim
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Eh ciddi yanıtlar %30'u geçmiş ben de yazayım. Eski adıyla kaptan yeni adıyla deniz ulaştırma işletme mühendisiyim.

7-8 sene kocaman popolu dökme yük gemilerinde çalıştıktan sonra 2000 senesinde akademik hayata geçtim, şimdilerde ABD'de bir okulda viziting profesörüm, Mayısta Tr dönüp doçentliğe kasıcaz.

Ahuahuauhua

Abi kusura bakma. Dalga geçmek istemiyorum hatta özür de dilerim ama dayanamıcam. Abi denizde sen kafayı yemişsin. Kara sana yaramamış. TRye geri dönüp doçentliğe kasmak bana hiç mantıklı gelmiyor. Git gelme buraya. Sinir sitres sahibi olma. Manyak mısın sen? Bok götürüyo burayı. Dönme türkiyeye. Yazık günah. Kendini düşünmüyon çoluğun çocuğunu falan düşün.

Olmadı beni evlat edin. Orda bırak :D
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

herseyin de muhendisi cikti ayol.

Sorma yaa... Zaten uluslararası ehliyet için kamyon yükü ders gerekiyor üstüne bir de mühendislik ünvanı için birrrr sürü ders eklenince ambale oluyor öğrenciler. O ünvanı çok seviyor ama yeni kuşak.

Bir de "fakülte" olayı var bunun gibi. Hemşirelik yüksek okulları sağlık bilimleri fakültesi, basın yayın yüksek okulları iletişim fakültesi, denizcilik yüksek okulları denizcilik fakültesi oldu bir bir. Dört yıllık yüksek okul kaldı mı bilmiyorum. Mezun kalitesinde artış oldu mu? Hayır. Tam tersi bir sürü bölüm ekleyip bu okullara ilgili ilgisiz ruhunu kaçırdılar bir çoğunun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kocaeli üniversitesi endüstri mühendisliği okudum. önce bi mesleğimi yapayım diye iş geliştirme uzmanı olarak çalıştım ama çok kek ve insanın bildiklerini unutturacak düzeyde bir işti. kaçtım hemen. kısa süredir yazılım şirketinde oyun ekibindeyim. mobil platforma oyun yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

GEd said:

inşaaatçıları bastırmak için yazalım madem :)

Mühendisim. Porsche Panamera, Cayenne ve kısa süre sonra 960 ın 2015-16-17 de cıkacak modellerınde arac ıcı haberleşme ile uğraşan bir takımdayım.

ama porşun var mı
yok
:D

Fransız arabasına (clio) bindiğim için dalga konusuyum hatta iş ortamında :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ged senin bu yaptigin auto installation bus system denen birsey mi? Biz de aynisini binalar icin yapiyoruz. Daha dogrusu yapmaya calisiyoruz. Gelecekte cok cok cok onemli olacak konulardan biri o 3.dunya ulkeleri icin. Iyice ogren o isleri bence cok is yaparsin ileride
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

moncici said:

neden niçin

ya sen öyle değilsindir şaka yapıyorum da,
böyle erasmusa gideyim, kenyaya çalışma kamplarına gideyim fütüraf çekeyim diyen tipler var ya... öldüresim geliyor.
stk'larda çalışırlar, esmer uzun saçlı ve yavşak olurlar, sandalet giyerler, zayıflardır genelde (fakirlikten). isimleri özgür falan olur.
sonra da mezun olup standart mayışlı bi işte çalışırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

yav said:

moncici said:

neden niçin

böyle erasmusa gideyim, kenyaya çalışma kamplarına gideyim fütüraf çekeyim diyen tipler var ya... öldüresim geliyor.
stk'larda çalışırlar, esmer uzun saçlı ve yavşak olurlar, sandalet giyerler, zayıflardır genelde (fakirlikten). isimleri özgür falan olur.

AHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyedeki şu büyük holdinglerden biri ve belçikalı bir sigorta şirketinin ortaklığı olan 3. (dönem dönem 4.) büyük sigorta şirketinde mali kontrol uzmanı olarak çalışıyorum, insanların maaşlarının ne kadar olduğu haricinde bütün finansal bilgiler bize akıyor sonra hazinedir, holdingdir yabancı ortakdır İMKB dir onlara raporlama yapıyoruz üstüne bir de denetçi gibi gidip milleti "bu neden böyle? bu yanlış yerde" gibi darlıyoruz, şirketin yarısı muhasebeci diğer yarısı denetçi sanıyor bizi

bir de 1984 yılında kurumsal şirket hayatına tepki olarak doğdum ama muhaberatından GMsine alayı da seviyor ibnelerin anlamadım ben bunu
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

yav said:

moncici said:

neden niçin

nası bi genelleme bu ya hahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...