Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue için Rep tavsiyesi

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Rep kasayım dedim ama öyle 1 max 2 rep dışında kasamam biliyorum o yüzden assasination rogue için en kullanışlı rewardları olan hangi REP kasmamı tavsiye edersiniz?
Ama şöyle bir sorun var ben levellarken 90ladıgım an direk pvpye geçtim yani pandarianın yarısından fazlası belki kapalı duruyor o yuzden rep tavsiye ederken hangi bölgeden kasacağımı falan söylemeniz lazım :P
Hatta soyle diyim Order of the Cloud Serpent ve Shado-Pan dışında hepsi neutral bunlar sadece friendly :P
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Rep kasayım dedim ama öyle 1 max 2 rep dışında kasamam biliyorum o yüzden assasination rogue için en kullanışlı rewardları olan hangi REP kasmamı tavsiye edersiniz?
Ama şöyle bir sorun var ben levellarken 90ladıgım an direk pvpye geçtim yani pandarianın yarısından fazlası belki kapalı duruyor o yuzden rep tavsiye ederken hangi bölgeden kasacağımı falan söylemeniz lazım :P
Hatta soyle diyim Order of the Cloud Serpent ve Shado-Pan dışında hepsi neutral bunlar sadece friendly :P
pvp itemları topla 476 oldular sanıırm honorlar gir onla lfr ye ordan sansına duserse 483 ler yeni açılacak yer sanırım 480 istiyordu ona göre bak reple uğrasma hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Honored olunca daily sayısı baya artıyor 15-16 tane oluyor bir de dungeon ve senaryo olayı var 1k da ordan geliyor günlük revered olunca quartermasterdan bişey alıosun bütün karakterlerinde o factiona gelen repuyu 2 katı arttırıyor daily questlerden exalted olmak da kolaylaşıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Rogue için max aoe yapıcak bir build ve rotation azım.
BlackTempleda Councillde takıldım kaldım ruh hastası oldum bir türlü geçemiyorum assasination olarak.
Yani build ve spec ne kullanayım ve ekrana bakmadan uygulayacağım rotation sırası ne olmalı? Ruhum karardı ya councillde.
Sosyal ağlarda paylaş

Full PvP gear ile oynuyorsan kesemessin onları. 93 level bosslarla savaşır gibi gerekli hit ve exp seviyesine sahip olman gerekiyor.

Bossa vurabilmen lazım yani, onlar level 70 bossuda olsalar kurukafa oldukları için senden +3 level yüksek gibi hesaplanır her türlü hit-miss-dodge mekanikleri.

Yeterli hit ve exp ratingle 463 level mavilerle bile kesersin. Yoksa full PvP gearla level 500 bile olsan doğrarlar adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...