Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings (2013) - History

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

vegemite dediği avustralya çemeni

bizim çemenin kapağını aç direk kokusunu alırsın, ekmeğe sürmeden direk kaşıkla miden kalkar

aynısı direk

ve inanılmaz sağlıklı bişey olduğunu söylüyorlar, bizde bebelere keçiboynuzu balık yağı falan yedirdikleri gibin, adam da vegemitela büyümüş işte
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

O değil de Rollo'yu az adamla geride bırakmanın stratejik manası nedir? Rollo bütün kış orada az bi adamla kalacak, Fransız İmparatorluğu da öldüremeyecek mi onları?

Ben genel olarak Paris kuşatmasındaki hiçbir mantığı anlamadım.
Gerçekten böyle mi olmuş tarihte ya da benzeri mi olmuş bilmiyorum ama çok saçma geldi her ayrıntısı.
Ragnar'ın kendi adamlarını feda edercesine saçma salak ders verme triplerine girmesi Floki'ye falan...
Bir ton tuzaklar kurup içeri girdikten sonra kralı ele geçirebilecekken prensesi tutup kapıya kadar kendisine geçirtmesi ve ardından bırakması, çok rahat sadece kralı rehin alarak şehri alabilecekken...
Hadi alayını yaptın kapıları açmaktı sırf amacın, şehre girip sadece biraz daha yağma yapıp şehri terketmeleri...
Paris'e hiç yardım gitmeyeceğinden %100 emincesine Rollo'yu bir avuç adamla geride bırakma...
En son Floki'ye verdiği ayar sanki bilmiyormuş gibi kimin öldürdüğünü, savaş esnasında kestiği ceza zaten bir nevi bu yüzdendi sonuçta?

Bilmiyorum bir sürü wtf ile bitti sezon çok saçma plot hole gibi duruyor alayı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
3.sezonu bitirmeden yorum yazmak istemedim.

şahane diziymiş ya. bu kadar beklemiyodum arkadaş zorluyodu hep izle izle diye.. yadırgayacaksınız belki ancak benim için GoT ile kafa kafaya gidiyor. güzel yanıysa dizi sürekli vuruş üzerine kurulu değil olsa da göstermiyor. bence çok iyi ilerliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Vikings - Athelstans journey diye bişey gördüm, konuşulmuşmuydu bu? Yancı dizi gibi olacak sanırsam.
"Viking culture is seen from a first-hand experience through Athelstan's perspective. Athelstan reflects his inner thoughts on the ways of the Northmen including all their customs, values, and morals. Watch the young priest struggle with an emotional and psychological turmoil as he balances his faith in both God and Odin, revels in bloodshed then is haunted by memories of combat, and then recognizes the personalities of his barbarian family and understands that they, though pagan, are human beings." said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...