Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRTnin Esed ve Suriye ile İmtihanı

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

amerikayla ne alakasi var ya, cevir kazi yanmasin

amerika "esad devrilmeli" derken de biz bunlara terorist diyorduk, simdi de terorist diyoruz

"allahin izniyle esadi devirecegiz, halk devrim yapacak" diye sabah aksam foruma mesaj yazip sonra bir anda 180 derece dondun, "fikrim degisemezmi" demek icin biraz gec bence
Sosyal ağlarda paylaş

Devrimi yapacağız diyorum yine ,birde sivil yerleşim yerlerine esadınız abiniz haminiz scud fırlatıyor lan ne kadar acem kafalısınız arkadaş,geri vites v.s değillki halebden yeni gelen arkadaşımla konuştuk bunu %80 i ne hakim şu anda öso ve bunlar cihadist müslümanlar sayesinde ,islam mahkemeleri,kolluk kuvvetleri ,esaddan aldığını halka dağıtmak gibi bütün dünyanın korktuğu işler yapıyorlar :) inşallah başarıyada ulaşacak göreceksiniz dibimizde model bir islam devletini :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:
esadınız abiniz haminiz

Panpa biz senin gibi "R" yönelimli değiliz, EŞED e karşı tutumumuz başından belli ;)

Cipetpet said:
acem kafalısınız

Bi hakaret olarak iranlılık / şiilik =(

Model islam devleti dediği de bölünmüş suriye olur en fazla, şeriat mahkemelerinde muta nikahı kıymayanların kafalarının kesildiği. Sonra hooop çipetten bi geri vites daha gelir gerçek islam bu deyildi aslında :( diye.

Türkiyenin tüketim toplumuna geçiş sürecini incelemek lazım aslında ortadoğunun izleyeceği yolu görebilmek için. Gerçi sanırım türkiye bile bu vahşilerden biraz daha medeniydi. Ama iran da bi şekilde aşağı inmeden genel dönüşüm ve bölgesel istikrar zor görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Devrimi yapacağız diyorum yine ,birde sivil yerleşim yerlerine esadınız abiniz haminiz scud fırlatıyor lan ne kadar acem kafalısınız arkadaş,geri vites v.s değillki halebden yeni gelen arkadaşımla konuştuk bunu %80 i ne hakim şu anda öso ve bunlar cihadist müslümanlar sayesinde ,islam mahkemeleri,kolluk kuvvetleri ,esaddan aldığını halka dağıtmak gibi bütün dünyanın korktuğu işler yapıyorlar :) inşallah başarıyada ulaşacak göreceksiniz dibimizde model bir islam devletini :)

Senin suriye ye gitme olayların vardı mart da bugun mart'ın biri hatırlatayım dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Sınıra gitmeyi düşünüyordum insani yardım amaçlı imkan-der ile fakat zor sanırım bu ay ,4.ay gibi halep'e gitme durumum olabilir insani yardım koordinasyonu amaçlı,ama akşam ,daha yeni giden bir arkadaşın resimlerini görüşlerini pylaşırım merak ediyorsan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

Cipetpet said:

Senin suriye ye gitme olayların vardı mart da bugun mart'ın biri hatırlatayım dedim..

takılı kalmıştır geri vites
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Senin gibi teröristler arasında takım tutmuyoruz biz. Biri adam öldürünce qq diğeri öldürünce "AMA İSLAMI ÇOK GÜZEL KORUDULAR". Yok öyle iki yüzlülük. İslam mahkemesi denilen saçmalıklar da dünyanın korktuğu değil dünyanın tiksindiği işler yapıyorlardır ancak.

Böyle kafada adamların yapacağı devrimden bir bok olmaz afedersiniz. İnternet başından "devrimi yapıyorum pampa" diyen adamdan hiçbir şey olmaz o ayrı konu zaten.

Canlı bombalarla sağı solu havaya uçurarak kurulan model bir islam devletine de lolz denir ancak bu çağda. Suriye'de milletin para yedirdiği isyancılarla oraya gelen teröristler arasındaki durum çok büyük ihtimalle aşırı boka sardı. Ne Amerika doğru düzgün Suriye yaptırımları, işgali konuşabiliyor ne de teröristleri destekleyenler nasıl çark edeceklerine karar verebildiler.

edit: Haa birde "Acem kafalı" diye kendince hakaret üretmeye çalışan adamın savunduğu gruplara bak. Okuyup okuyup gülüyorum hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Esedin askerlerinin suriyelilere uyguladığı vahşetin yeni görüntüleri

http://24.media.tumblr.com/8f902f6d0d2ce654232a5ff51ad17d98/tumblr_mi4j5hJL3r1rhd1xfo1_500.gif

http://25.media.tumblr.com/4cba50540ad1894e52a48d8ef5a40cca/tumblr_mi4j5hJL3r1rhd1xfo2_500.gif

Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

bütün mesele din ve jihad, insanlık yalan. hala dinimizi yayalım kafasındasınız ya insanlar ölyürmuş, ülke yıkılıyormuş umrunuzda değil aslında. sonra neymiş iyilik yaptık. sizi desteklemeyen insanları otomatikman esad sempatizanı yapıyorsunuz, alakası yok ama. olaya sadece öso ve din tarafından bakanlar sizsiniz, taraf da tutan sizsiniz.

ben mesela taraf tutmuyorum ve sadece savaşmak istemeyen mültecilere yardım edilmesini destekliyorum (ama Türkiye'nin yaptığı gibi ÖSOyu desteklemek gizli ajandası ile değil). Bu bir özgürlük savaşı değil, bu bir iç savaş ve bu artık bir din savaşı. Siz de bu yüzden bu savaşı destekliyorsunuz. Aynısı hristiyan bir ülkede olsa kılınızı kıpırdatmazsınız çoğunuz, sizin insanlığınız bu: Model islam devleti kurdurtmak. Ben başka ülkelerin din savaşına dahil olmak istemiyorum, (eğer türkiyede yaşıyor olsaydım) benim verdiğim vergi ile bir grup dini teröriste silah ve yemek dağıtılmasını istemezdim.

Artık orta çağda değiliz kafanızı temizleyin biraz, eski büyük islam imparatorluğuna olan sapkın özleminiz yüzünden böyle saçmalıklara bulaşmayın.

Sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

ardeth kime laf anlatiyosun allahini seversen ya, birak harcadigin bandwidth e yazik. hosgoru dini kisvesi altinda insanlarin iskence gormesini onaylayan insanlar bunlar, ne dinlerinden haberdarlar, ne ulkelerinin geleceginden, ne de insanliktan.

zamaninda hitler orta-dogu avrupa'da yahudileri toplayip yakacagina anadolu'ya ve mezopotamya'yi girip bizim toplumlardan dunyayi temizleyecek kadar sabun uretseymis diye dusunuyorum bu gibileri gordukce.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekleri yanlı medya ve iran basınından takip etmeniz sonucu böyle oluyor çok görmüyorum yani,ha birde durumu bu hale getiren,uyuyan ejderhayı uyandıran esad oldu.40 sene baba oğul yöneterek israile kol kanat gerip destek oldular.golan tepeleri konusunu bir araştırın isterseniz.ümmet bağrına saplanan cetvelle çizilmiş haritaları ve israil kuklasını yırtıp atmayı biliyor artık,birileri istesede istemesede kıyam başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Gerçekleri yanlı medya ve iran basınından takip etmeniz sonucu böyle oluyor çok görmüyorum yani,ha birde durumu bu hale getiren,uyuyan ejderhayı uyandıran esad oldu.40 sene baba oğul yöneterek israile kol kanat gerip destek oldular.golan tepeleri konusunu bir araştırın isterseniz.ümmet bağrına saplanan cetvelle çizilmiş haritaları ve israil kuklasını yırtıp atmayı biliyor artık,birileri istesede istemesede kıyam başladı.
ya dayanamiyorum yazacam.

sen simdi tayyip baban ne dese inaniyorsun di mi ? bundan 2 yil once esat kardesimken israile kol kanat gerip destek olmuyo muydu ? o zaman kraldi ama. o zaman senin de amcandi eset. noldu simdi ? noldu ? kendine hic bu soruyu soruyor musun ?

senin anlayacagini inan hic mi hic sanmiyorum, cunku din denen afyonla beynin artik bambaska bir seviyeye gelmis. ama soruyorum, hani biz muslumaniz, ummetiz falan diyorsun ya. birader bizim niye israille bin tane anlasmamiz var ? biz niye israili korumak icin ulkemize koruma sistemleri yerlestiriyoruz ? biz niye ucaklarimizi israilden almak icin milyar dolarlik anlasmalar yapiyoruz ve buna ragmen paralari verip babayi aliyoruz ?

israil kuklasini yirtip atmaktan bahsediyorsun ya, merak etme, o cografyada bir tek israil e birsey olmaz. sen olursun, senin gibiler olur. acliktan kivranir bilimum muslumanlar, tayyip babalarinin, ozgur suriye ordusunun pesinden suruklenirler. aptal aptal olurler filistine yardim goturecez diye.

peki devlet liderleri napar, bundan etkilenir mi ? yalandan aglarlar, senin gibi saflar da inanirlar. onlar bu isten tek kazananlar.

dunyanin her tarafinda dindarlari kandirmak cok kolay. ama muslumanlar da ekstra kolay inaniyor ya. gercekten cok safsiniz. sizin yuzunuzden bir zamanlar musluman olan milyonlarca insan var, simdi utanip ben bunlarla ayni dinden degilim, heralde dinsizim diyen. beter olun arkadasim, insallah savas cikar da hep beraber olursunuz muslumani yahudisi hristiyani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...