Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsanın en keyifli yaş dilimi

kavurma

Öne çıkan mesajlar

huun said:

Oguzhan06 said:

huun said:

çocukluk keyifli oluyor. dünyayı, insanları, kendini falan keşfediyorsun; ama yapabildiğin şeylerin çoğu gerizekalı olduğun için yaptıklarından teşekkül genel olarak.

yetişkinlik daha iyi. fiziksel ve maddi güç maksimum özgürlük sağlayacak optimum karışımda oluyor.

en sevdiğim aforizmalardan birisini yazayım da kendiniz karar verin.

20 yaşında yakışıklı, 30 yaşında güçlü, 40 yaşında zengin, 50 yaşında akıllı olamayan bir erkek hiç bir zaman yakışıklı, güçlü, zengin ve akıllı olamaz.

Şaka yapıyorsun galiba , söylediklerin komedi

20'sinde yakışıklı olamayanlar kendini belli etmeye başladı :P

20li yaşlardayım çoğu kişiye göre yakışıklıyım, durumum gayet iyi Vakıf üni. okuyorum , dediklerinin hepsi var yani için rahat olsun:P

ö.m. gönderdim neye göre kime göre yakışıklı olmak sen karar ver;)
Sosyal ağlarda paylaş

20-27 arasi guzele benziyor su an icin. 27 sonrasi orta yas hazirligi, onun stresi fln, muhtemel hastaliklarin temellerinim atilmasi vs, tat kacmaya baslar herhalde.

Bide yas olarak degisiklik gosterse de buyuk oranda keyif veren baska donem var, o da torunlarinin oldugu, onlarla ugrastigin donem. Anneanne babaanne dede olanlar 2. bahar yasiyo direk.
Sosyal ağlarda paylaş

bence en keyifli yaş dilimi ergenlik, dünya bir var bir yok arası kafa sürekli haplı gibi değişik tripler ve enerji patlamaları. akşam evden gizlice kaçıp sokaklarda sürtmek, yan komşunun yaşıt kızına yazmak gibi bir çok şey ergenlik döneminin vazgeçilmezidir. şimdiki ergenlerin yaşam tarzlarını yadırgamıyorum doğrusu, her dönemin kendine göre bir aktivite çeşidi var. şimdikiler ask fmde takılıyor bizler de sokaklarda ask fmcilik oynuyorduk. hep bir kendini kanıtlama çabası vesaire hareketler.

ergenlik bu yüzden diğerlerinden daha keyifli olabilir. çünkü sorumluluğun yok. (bana göre ders çalış, onu yapma bunu yap tarzında söylemler işin tuzu biberiydi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...