Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kismet bulma turbeleri ise yariyormus

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bugun sohbette aklima iki yil once yasadigim bir olayin oykusunu anlattim, burada anlattim mi bilmiyorum ama arama yapinca bulamadim. Turbeler hakkinda olay, ozellikle kismet bulma turbeleri.

Iki yil once iste, Ankara'da hava saat 18 civarlarinda -13 dereceyken (bu detayi unutabilecegimi sanmiyorum) bir saat disarda otobus bekliyordum.

Neyse iste, karsimda bir de turbe vardi, yanimda oturan da birkac mahalle genci. Bu sogukta niye evlerine gitmek yerine burada durduklarini anlamam konusmaya baslamalariyla bir oldu ama. Bu erkek milleti abi, bende erkegim diye soylemiyorum, isin icine kadin girince -20 derecede tek ayak uzerinde bekler. Konusurlarken ogrendim ki turbe kizlarin kismet bulmak icin gittikleri bir turbeymis. Bunlar boyle konusurken iki kiz geldi bu sogugun icinde, erkek grubuna bakip kikirdayarak (kizlar da az degil yani), turbeye girdiler. Yanda bir hareketlenme hemen. Tahliller yapildi, kizlarin ust mahallenin kizlari oldugu, birinin ortaokul mezunu oldugu, birinin liseli oldugu ortaya cikartildi. Meme boylarindan abilerine kadar her sey konusuldu, iclerinden bazilari dahasini da sorusturmaya karar verdi.

Bu sekilde ogrendim ki, kismet bulma turbeleri gercekten ise yariyor, Anadolu halki icin copcatan sitesi islevi goruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Basliga bakinca oguzhan06 acti sandim ama icerik bambaskaymis. Ama sonucta cocuklar sadece kikirdeme veya kıkırdama mi kazandilar o sogukta bekleyip? Bu mu? Uzuldum valla

yüzüne kikirdenmediğinden kendilerini bilgisayar oyunlarına vermiş nice erkekler var. durum kötü dworgi

aa "dworgi", çok güzel geliyo kulağa.
Sosyal ağlarda paylaş

abi böyle bir olay geçen uzaktan arkadaşın arkadaşına olmuş.
çocuk 27 yaşında ve hayatında eline kız eli değmemiş, forever alone denen tiplerden. annesi 3-4 sene koşturmuş kız bulmaya yine olmamış.
en son bu türbe olayına girmiş annesi ve çocuk daha sonra taş gibi sarışın, mavi gözlü bir hatunla tanışıp 6 ay içinde evlenmiş. hani kızın ve çocugun fotolarını buraya koysam sittin sene inanmazsınız.
çöpçatan olayı mıdır nedir bilemem tabi türbede neler döndü sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Dworgian said:

Basliga bakinca oguzhan06 acti sandim ama icerik bambaskaymis. Ama sonucta cocuklar sadece kikirdeme veya kıkırdama mi kazandilar o sogukta bekleyip? Bu mu? Uzuldum valla

yüzüne kikirdenmediğinden kendilerini bilgisayar oyunlarına vermiş nice erkekler var. durum kötü dworgi

aa "dworgi", çok güzel geliyo kulağa.

alışığım ben bu ada genelde öyle kısalıo zaten =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...